Samsung S23 Avrupa fiyatı ile alınır mı?

127099

Kilopat
Su anda Xiaomi 11 Lite 5G kullanıyorum. Yeni telefon almak gibi bir niyetim yoktu lakin Samsung Avrupa icin cihaz iadelerinde cok guzel fiyatlar teklif ediyor. Elimde eski bir iPad Air 1. nesil var bunu 150 euro indirime sayiyor %15'te universite ogrencisi indirimi var, elimdeki telefonuda 200 euroya satabilirim diye dusunuyorum boylelikle 500 euro odeyerek 256 GB S23 alabiliyorum. Fakat telefonu gercek hayatta gormeden almak ne kadar mantikli bilemiyorum. Ozellikle S23 ekrani Xiaomi'den daha kucuk acaba buyuk ekrandan kucuk ekrana gecmek rahatsiz eder mi?

Su anda Xiaomi 11 Lite 5G kullanıyorum. Yeni telefon almak gibi bir niyetim yoktu lakin Samsung Avrupa icin cihaz iadelerinde cok guzel fiyatlar teklif ediyor. Elimde eski bir iPad Air 1. nesil var bunu 150 euro indirime sayiyor %15'te universite ogrencisi indirimi var, elimdeki telefonuda 200 euroya satabilirim diye dusunuyorum boylelikle 500 euro odeyerek 256 GB S23 alabiliyorum. Fakat telefonu gercek hayatta gormeden almak ne kadar mantikli bilemiyorum. Ozellikle S23 ekrani Xiaomi'den daha kucuk acaba buyuk ekrandan kucuk ekrana gecmek rahatsiz eder mi?

S22 kullansaydın geç demezdim ama Xiaomi'den sonra S23 iyi bir tercih olur.

Batarya konusunda bir çekinceniz yoksa güzel cihaz. Bir üst hafızalı modele upgrade fırsatı güzel, sizin için iPad Air'i bu şekilde takaslamak da mantıklı olabilir piyasası yoksa. Türkiye'deki gibi Watch 5 ya da Ultra için Pro da verseler tam olurdu :)

Yoksa telefon 950'ye çıktı, öğrenci indirimi Samsung'da sürekli oluyor zaten ve 800'e düşüyor, Trade in fırsatı da her zaman oluyor. Mediamarkt, Saturn'de kısa zaman sonra Samsung'un indirimli fiyatına indiriyor zaten. Ben de Ultra modeli için takipteyim

Geri
Yukarı