Samsung S23 beklenmeli mi?

Minsnicterb

Kilopat
Samsung S23 düşünüyorum da beklemeli miyim? Şuan telefon tuşlu kullanıyorum ve bilgisayardan idare ediyorum. Bu telefonun fiyatı ne olur? S21 & S22 uygun modellerinde batarya sorunları görüyorum. Yüksek modelleri de aşırı pahalı. S23'ün en alt modelini almak mantıklı gibime geliyor.

Samsung S23 düşünüyorum da beklemeli miyim? Şuan telefon tuşlu kullanıyorum ve bilgisayardan idare ediyorum. Bu telefonun fiyatı ne olur? S21 & S22 uygun modellerinde batarya sorunları görüyorum. Yüksek modelleri de aşırı pahalı. S23'ün en alt modelini almak mantıklı gibime geliyor.
Ben İphone 12'den S21 Ultra'ya geçtim , eğer İphone alacaksanız 120hz bir model almaya dikkat edin çünkü alacağınız S23'te 120Hz kullandığınız zaman 60Hz telefonların kasıyor gibi göründüğünü farkedeceksiniz. Şahsen ben babamın telefonunu elime alınca kasıyor gibi hissediyorum. (İphone 12)

İşlemciyi değiştirip kendi kötü işlemcisini 23 modelinde kullanmayacaktı, Android kullanıyorsanız en iyi telefonlardan birisi.

Telefonun Şubatta tanıtılacağı söyleniyor, ülkeye gelişi ve satışı Mart ayını bulur. Tuşlu telefonla 4 Ay civarı alt model beklenmez bence. 3500mAh bataryayla gelecek. Şu anki S22'den çok da bir farkı olacağını sanmıyorum. Snapdragon 8 gen 2'nin gen 1'e göre güç tüketimi iyileştirildiyse ekstra birkaç saat daha ekran süresi verir o kadar. Ek olarak S23 serisinin daha pahalı olacağı da söyleniyordu. Bununla beraber yıl sonu asgari ücret artışının yaratacağı enflasyonu da göz önüne alırsan fiyatı tahmin edemem ama uçacağı kesin. Tahminim 25 bine yaklaşır. Bu ülkede bulunduğun an içerisinde alabileceğinin en iyisini almak ekonomik olarak yapabileceğin en mantıklı hareket olur.

Samsung S23 düşünüyorum da beklemeli miyim? Şu an telefon tuşlu kullanıyorum ve bilgisayardan idare ediyorum. Bu telefonun fiyatı ne olur? S21 & S22 uygun modellerinde batarya sorunları görüyorum. Yüksek modelleri de aşırı pahalı. S23'ün en alt modelini almak mantıklı gibime geliyor.

S23'ü beklemeni tavsiye ederim.

S22 güzel cihaz ama 3,5 saat civarı ekran süresi veriyor. Şarj harici mükemmel. S23ün de şarj konusunda çok farklı olacağını düşünmüyorum. Bütçe yetiyorsa al 2023de çıkış fiyatı yüksek olacaktır.

Samsung S23 düşünüyorum da beklemeli miyim? Şu an telefon tuşlu kullanıyorum ve bilgisayardan idare ediyorum. Bu telefonun fiyatı ne olur? S21 & S22 uygun modellerinde batarya sorunları görüyorum. Yüksek modelleri de aşırı pahalı. S23'ün en alt modelini almak mantıklı gibime geliyor.

8gen1 sorunlu bir işlemci kesinlikle S23 beklemelisiniz 8gen2 ile gelecek.

Ülkemizde her şey çok belirsiz.

Bu yüzden beklemek de akıllıca,beklememek de.

Geri
Yukarı