Samsung S5 için gelen 5.0 güncellemesi sonrası sessiz seçeneği olmaması

Cryptic

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Electronic Hardware Design Engineer
Dün benim telefonuma (Samsung Galaxy S5) 5.0 güncellemesi geldi arkadaşlar. Onayladım, indirdi ve yükledi. Uygulamalar için gerekli optimizasyonlar yapıldı. Şu anki izlenimim gayet iyi. Arayüz zaten hızlıydı. Ufak değişikliklerle daha güzel hale getirilmiş. Şu an fark ettiğim ve güncellemeden sonra olduğunu düşündüğüm sorunlar mevcut. Öncelikle şunu belirteyim; güncellemeyi bir yerden indirmedim. Kendisi güncelleme kontrolü sırasında buldu.

Wi-fi, konum, ses vb. seçeneklerin olduğu panelde ses ile ilgili olan seçenek 3 seçenek içeriyordu: ses, titreşim ve sessiz. Şimdi "sessiz" seçeneği yok orada. Şu an üst üste basıyorum ses ve titreşim seçenekleri mevcut sadece. Ayarlardan uğraşsam da gelen aramanın sessiz ve titreşimsiz şekilde olmasını sağlayamadım. Bir benzer sorunum ise sesli bir şekilde telefona arama geldiğinde yandaki ses açma-kısma tuşlarından birine bastığımda sesin açılıp veya kısılması yerine ses tamamen kapanıyor.

Şimdiden teşekkürler.

@Recep Baltaş @MF @Ali Güngör Çok bildirim aldıklarını biliyorum. Bir umut etiketledim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kısma tuşuna uzun bastığınızda telefon titreşim moduna girer. Bu durumdan sonra tuşu bırakıp tekrar bir kere daha bastığınızda telefon sessize alınır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı