Samsung S5 mi , iPhone 5S mi ?

etoo1903

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zaman da telefon alacağım. Çevrem iPhone 5S al diyor ama Samsung S5'de kulağa hoş geliyor. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir ?

Öyle diyebiliyorsanız 5S alın. Bana ufacık geliyor mesela. Asla alamam. S5'in 2 ayda çerçevesi soyulacak, çirkin gözükecek. Bunu düşünün.

Hiç Sony Xperia Z1 Compact'ı düşündünüz mü ? Özellik olarak S5 özelliklerine yakın, su geçirmez ve kamera olarak da gayet iyi. Forumda incelemesi mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yeni telefon alacağım yakın zamanda iPhone 5s düşünüyorum size de önerebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
5s bencede arkadaşım samsung s5 aldı Vector oyunu kasmaya başladı eğer bilmiyorsanız oyunu araştırabilirsiniz.Bide s5 teki greksiz uygulama çok olduğu için ram 2/1,5 ini yiyor az uygulama açık olmasına rağman.O yüzden iphone5s

haklısın bendeki samsung ace 5s alcaktım ama iphone 6 yakında çıkaağı için onu bekliyorum.Samsung mu at çöpe işlemci ram iphonedan daha yüksek gözüküyü ama browsing.video.gaming konusunda kesinlikle iphone. su geçirmeme,hava geçirmeme çok saçma özellikler bunlar.

Samsung yazılım güncellemesi bakımından aşırı yetersiz. Kitkat 500 mb ram istiyor ama zamanın en çok satılmış olan S3 ve S3 mini donanımsal olarak zayıf diyorlar. İngiltere Note 3 lere kitkat güncellemesi veriyor buraya anca 5-6 ayda geliyor. iPhone hiç bir zaman donanımsal olarak zayıf falan demiyor. Bütün güncelleştirmeler aynı anda veriyor. İOS'un stabilliği ve güvenliği tartışılamaz bile.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı