Samsung S5 mi , iPhone 5S mi ?

etoo1903

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yakın zaman da telefon alacağım. Çevrem iPhone 5S al diyor ama Samsung S5'de kulağa hoş geliyor. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir ?

KS
etoo1903

etoo1903

Hectopat
En iyi cevaplar
0
O kadar da küçük değil.

recebg

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Bende yeni telefon alacağım yakın zamanda iPhone 5s düşünüyorum size de önerebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

TechnoKolik

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Antalya,Türkiye
5s bencede arkadaşım samsung s5 aldı Vector oyunu kasmaya başladı eğer bilmiyorsanız oyunu araştırabilirsiniz.Bide s5 teki greksiz uygulama çok olduğu için ram 2/1,5 ini yiyor az uygulama açık olmasına rağman.O yüzden iphone5s

TechnoKolik

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Antalya,Türkiye
haklısın bendeki samsung ace 5s alcaktım ama iphone 6 yakında çıkaağı için onu bekliyorum.Samsung mu at çöpe işlemci ram iphonedan daha yüksek gözüküyü ama browsing.video.gaming konusunda kesinlikle iphone. su geçirmeme,hava geçirmeme çok saçma özellikler bunlar.

Dark Gamer

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bursa
Samsung yazılım güncellemesi bakımından aşırı yetersiz. Kitkat 500 mb ram istiyor ama zamanın en çok satılmış olan S3 ve S3 mini donanımsal olarak zayıf diyorlar. İngiltere Note 3 lere kitkat güncellemesi veriyor buraya anca 5-6 ayda geliyor. iPhone hiç bir zaman donanımsal olarak zayıf falan demiyor. Bütün güncelleştirmeler aynı anda veriyor. İOS'un stabilliği ve güvenliği tartışılamaz bile.

Yukarı