Samsung S5 mi yoksa iPhone 5S mi ?

wannas09

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Yardımınıza ihtiyacım var iki cihaz arasında kalmış durumdayım. iPhone 5s 2000 TL'ye cıkmış. iPhone almak istiyorum ancak S5'in özellikleri kağıt üzerinde cok iyi. iPhone alırsam kazık yemiş gibi hissederim acıkcası. Sırf görüntüsüne bu parayı verdim diye sizce S5 mi yoksa 5S mi ? Lütfen yardım edin.

Yada 2. el iPhone 5s almalı mıyım ? Sorun cıkıyor diyorlar ama son sorum ise sizce iPhone fiyatları düşer mi ? 2000 TL'ye fırladı 1700'dü ne güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen. S5 alacağına Recep Abinin dediği gibi S6 düşünebilirsin ancak ben sana Note 4 öneririm. Fiyatı 2100 lira civarında satılıyor ve kesinlikle seni pişman etmez.

S5 almayı düşünürsen de alabilirsin. Ben bir yıldır kullanıyorum. Gayet memnunum.

S6 çıkmışken S5 alınmaz.Bence ilk S5 almayı çıkar kafandan. İphone ise kendi tercihin. İphone yani İOS donanımını Android donanımı ile karşılaştırman mantıksız. Kazık yemiş olmazsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı