Samsung S6 Edge'den iPhone 7'ye geçilir mi?

SametMnc

Decapat
Uzun süredir mobil telefonlar ile haşır neşirim. İlk çıktığı andan itibaren şuana kadar 20 adet mobil telefon kullanmış durumdayım. Uzun süredir de Android kullanıyorum her ne kadar kullandığım telefonlar üst segment olsa da son zamanlarda sürekli bir donma kasma sorunu yaşıyorum ve haliyle iPhone'a geçmeye karar verdim. Fakat tanımlandıramadığım birkaç konu hakkında sizlerin tecrübesinden faydalanmak isterim. Şu an elimdeki telefon Samsung S6 edge, mesela bunda 3 GB RAM mevcut ve geçmek istediğim telefon da iPhone 7, onda da 2 GB RAM mevcut. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Yani Android'de her ne kadar özellikler tavan olsa da alacağım iPhone bir tık altı olacak ve haliyle yavaşlama sorunu ya da kasma sorunu oluşur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
iOS'ta RAM kullanımı Android'e göre oldukça düşüktür. Aynı altyapıyı kullanmıyorlar. 2 GB RAM iOS için yeterli bir miktar.

Bu konuya en iyi cevap ben verebilirim sanırsam:LOL:.Çünkü ben yaptım o geçişi, benim S6 Edge, sonra Mi5, sonra iPhone 7'ye geçiş yaptım. Hiçbir sorun olmadığını söyleyebilirim net bir şekilde, S6 Edge'den iPhone 7'ye geçtiğimde beni üzen tek şey ekran oldu, S6 Edge'in ekranı gerçekten güzel, ama öneririm geçmenizi.

8 ay önce Samsung S6’dan iPhone 7’ye geçmiş birisi olarak geçmeni tavsiye ederim. Beni hiç üzmedi bu güne kadar. Kamerası vb. herşeyiyle gayet güzel ama almışken iPhone 7 plus almak çok daha mantıklı. Şarj ve kamera açısından daha başarılı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı