Samsung S7 açılmıyor

Faboxin

Kilopat
Telefon şarja takınca şarj ışığını yakmıyor. Kurtarma modu ile bir kere açabildim. Şu an kurtarma moduna da girilmiyor. Hiçbir tepki vermiyor. Bir sorun yoktu yedek cihazımda ama kapandı ve açamıyorum.

Genellikle açılmama gibi sorunlar anakartın arıza yapması nedeniyle olabiliyor. Eğer kullanıyorsanız Samsung servise götürebilirsiniz.

Genellikle açılmama gibi sorunlar anakartın arıza yapması nedeniyle olabiliyor. Eğer kullanıyorsanız Samsung servise götürebilirsiniz.
Bir süredir kapalıydı sonra şarjını fulledim ve açtım telefonu. Bir süre kullandım herhangi bir sorun yoktu. Şarjı bitti tekrar doldurdum bu sefer açıldığında aşırı kasıyordu ve çok sürmeden kapandı. Sonra zorla başlatma ile başlatabildim. Şuan hiçbir tepki vermiyor.

Bir süredir kapalıydı sonra şarjını fulledim ve açtım telefonu. Bir süre kullandım herhangi bir sorun yoktu. Şarjı bitti tekrar doldurdum bu sefer açıldığında aşırı kasıyordu ve çok sürmeden kapandı. Sonra zorla başlatma ile başlatabildim. Şu an hiçbir tepki vermiyor.

Recovery modda açılıyor mu?

Bende de aynı durum olmuştu. Sonuç itibarıyla telefonun anakartı yanmış :) emekliye ayırıp yola S22 ile devam ediyorum. Bence şu ekonomik şartlarda yeni telefon almakta kolay değil. Ama bir değerlendirin derim.

Telefon şarja takınca şarj ışığını yakmıyor. Kurtarma modu ile bir kere açabildim. Şu an kurtarma moduna da girilmiyor. Hiçbir tepki vermiyor. Bir sorun yoktu yedek cihazımda ama kapandı ve açamıyorum.
Bende de aynı, çözebildiniz mi? Ömrünü doldurdu herhalde, son çare telefoncuya götüreceğim, her şeyi denedim açılmıyor, yeni telefon da almam çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı