Samsung S7 Edge Güncellemeden Sonra Açılmıyor

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
Ablamın Samsung S7 Edge telefonuna yazılım güncellemesi gelmişti, bayağıdır yapmamıştım. Yapayım dedim.

Güncelledim, her şey normal yüklendi. Telefon açılıyor. Sonra Samsung yazısında kalıp telefon kapandı ve ne yaptıysam açılmadı. Zorla açmayı denedim. Güç tuşu + ses kısma tuşu vs. bir sürü zorla açmayı denedim ama açılmadı.
Samsung yazısı bile gelmiyor. Hiçbir şekilde telefon açılmıyor. Işık vs. hiçbir şey gelmiyor.

Sizce telefona ne olmuş olabilir?
Şarja taktım da olmadı. Zaten şarjı vardı %80 civarı güncelleştirmeden önce. Anakartı mı yandı acaba güncelleştirmeyi kaldırmayıp, ne olabilir sizce?

Bu sorun bana donanımsal gibi geldi. Normal bir güncellemede böyle olmaması lazımdı. Ama yine de emin olmak için güç tuşuna Samsung yazısı gelene kadar (bu sefer bayağı bir süre) basılı tutumaya çalışın.

Şarjı tamamen bitmesi için bekletin biraz sürebilir ya da bayağı basılı tutun bu da olmazsa hard brick düzeltme metodları ile deneyin.

Ablamın Samsung S7 Edge telefonuna yazılım güncellemesi gelmişti, bayağıdır yapmamıştım. Yapayım dedim.

Güncelledim, her şey normal yüklendi. Telefon açılıyor. Sonra Samsung yazısında kalıp telefon kapandı ve ne yaptıysam açılmadı. Zorla açmayı denedim. Güç tuşu + ses kısma tuşu vs. bir sürü zorla açmayı denedim ama açılmadı.
Samsung yazısı bile gelmiyor. Hiçbir şekilde telefon açılmıyor. Işık vs. hiçbir şey gelmiyor.

Sizce telefona ne olmuş olabilir?
Şarja taktım da olmadı. Zaten şarjı vardı %80 civarı güncelleştirmeden önce. Anakartı mı yandı acaba güncelleştirmeyi kaldırmayıp, ne olabilir sizce?
Telefonun gucunu tamamen kesme tusları var acma ve ses kapama tusuydu galıba. Tamamen gucu kesıldıkden sonra bırdaha tekrar ac bıraz şarj edıp. Buna benzer sorunlarla bende karsılastım.

Geri
Yukarı