Samsung S7 Edge kırılmaz cam çıkıyor

281746

Hectopat
Arkadaşlar Samsung S7 Edge kullanıyorum. Telefonu 3. yılında düşürdüm ve ön camının üst tarafında köşeden çatlak oluştu (ekran sağlam). Telefon bir süre daha idare etsin diye kırılmaz cam taktırayım dedim. Bir telefoncuya gittim ekranı taktı daha dükkandan çıkmadan hava almaya başladı, sorduğum da ise normal dedi ekran da yamukluk veya kırıldığı için eğiklik olabilir dedi. Neredeyse bugün dört gün oldu ama her tarafından hava alıyor kavisli cam olduğu için yan tarafına elimi dokundurduğum zaman komple yan tarafın açılmış olduğunu anladım. Dört köşeden sadece bir tarafında hava sorunu yok. Adam daha açılmaz o taraflar dedi ama belli ki bu 3 ay ya dayanacak ya dayanmayacak. Ne yapmam gerek? Telefon işlerinden anlamam pek ama tahminimce taktığı ürün dandik, extra ücret talep etmeden yenisini takması gerek diye düşünüyorum? Yardımcı olur musunuz?

Maalesef kavisli ekranların en büyük sorunu bu. Mi note 10 lite telefonumda ve oppo watch saatimde de olmak üzere her kavisli ekranda bu sorunu yaşadım. Kendim alıp ısıtarak dahi yapıştırdım ancak inanılmaz milimetrik çalışmak gerekiyor yanları tam yapıştırmak için.

Kırılmaz cam ne kadar.
Sizce başka bir telefoncuya gidip sorsam mı normal mi diye
Maalesef kavisli ekranların en büyük sorunu bu. Mi note 10 lite telefonumda ve oppo watch saatimde de olmak üzere her kavisli ekranda bu sorunu yaşadım. Kendim alıp ısıtarak dahi yapıştırdım ancak inanılmaz milimetrik çalışmak gerekiyor yanları tam yapıştırmak için.
Hocam ilk gün yandan açılma yoktu saçma sapan şekilde sonradan çıktı.

S7 edge modele cam film dayanmıyor çünkü edge kenarlar buna mani oluyor. Çok farklı ürün denedim hiçbiri tutmadı.

Evet ilk anda yandan açılma yapmıyor ancak ertesi sabah bir kalkıyorsunuz ekran kenarları kanat gibi açılmış. Sert camdan üretilmiş kıvrımlı koruyucu aldım, en az atan onlar oluyor ancak onların fiyatı da yüksek oluyor maalesef.

Geri
Yukarı