Samsung SyncMaster 920NW Çözünürlük Sorunu

FatihCoskun70

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Ben yeni PC aldım ancak monitör eski, dönüştürücü aldım çözdüm sorunu ama bu sefer de Windows monitörü 1080p kullanmama izin vermiyor (ya da monitör bilmiyorum). Çözünürlük ilk açıldığından beri 1440X900 ama ekran kartım ve monitörüm desteklediği için 1920X1080'e çıkmak istiyorum. Sol tık yapıp görüntü ayarları deyip ekran sekmesinden önerilen 1440'ı 1920'ye alınca ekran siyah oluyor hemen küçük ve hareket eden ''Not Optimum Mode'' diyor devamı '' Recommended 1440X900 60Hz'' altında da soru işareti var. Ne yapmam gerek ?

Monitör Markası: Samsung SyncMaster 920NW

Denediğim Çözümler:

1. Güvenli Mod
2. Driver Yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörünüz FHD desteklemiyor. Maksimum 1440x900'de kullanabilirsiniz. Ancak isterseniz ayarlardan 75 Hz ayarlayarak 75 Hz kullanabilirsiniz.

Reis konuyu açmamın üzerinden 3 yıl geçmiş olması dışında bir problem yok
3 yıl önce görüp içimde kalmıştı, şimdi görünce cevaplayayım dedim. Bende de bu monitorden var. 🙂

Bak işte bunu beğenirim :D eyw şimdi başka sorunum var 10 Euro cüzdan kodunu steam e nasıl okutacağım bir yolu var mı ?
Başka konu açın orada cevaplayalım. 🙂 Bu konuda cevaplarsan maalesef ceza yiyorum. Mâlum 24 saatlik cezam daha yeni bitti. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı