Samsung T210 çok kasıyor

alitility

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Dün akşam babam kız kardeşime getirmiş, formatladım, batarya 4.1v veriyor 4000 mAh fakat 2100 olarak gözüküyor batarya orijinal gibi duruyor, format atmama rağmen arayüzde deli gibi kasıyor, normal bir durum değil gibime geldi bilgisi olan var mı?

Normal, o tablet cok eski. Orijinal ROM`unu flashlamama ragmen yine kasiyordu ben kullanirken. Uyumlu Custom ROM`lara bakabilirsin ama cok bir beklentin olmasin o cihazdan.

Dün akşam babam kız kardeşime getirmiş, formatladım, batarya 4.1v veriyor 4000 mAh fakat 2100 olarak gözüküyor batarya orijinal gibi duruyor, format atmama rağmen arayüzde deli gibi kasıyor, normal bir durum değil gibime geldi bilgisi olan var mı?

Aynı cihaz bende de var evde köşede duruyordu çalışıyor mu? Diye açmıştım aynı şekilde bende de kasıyor eski bir cihaz kasması normal yani.

Cihaz çok eski, sanıyorum sizdeki cihazda çok yıpranmış bir cihaz. Bu normal bi durum.

O cihazı yıllar önce izmitte fiber kampanyası ile vermişlerdi. Malzeme kalitesi çok iyiydi ama yazılımda bir o kadar kötüydü. Daha aldığım gün kasıyordu ikici gün ROM atmıştım. Bir sürü ROM denedim ama cihaz tat vermiyordu 3 kuruşa birine vermiştim. 4 çekirdek Cortex A9 çekirdeği vardı ama 4 çekirdek A7 işlemcili tabletlerden daha çok kasıyordu akıllara zarar. Bir de bu cihazda bellek olarak ne kullandılarsa okuma yazma berbattı. Kasma nedeni belki de odur.

Normal, o tablet cok eski. Orijinal ROM'unu flashlamama ragmen yine kasiyordu ben kullanirken. Uyumlu Custom ROM'lara bakabilirsin ama cok bir beklentin olmasin o cihazdan.

Kral ben kullanmayacağım zaten kardeşim video izlemek için kullanıyor, ama ben takıntılıyım elime aldığımda kasıyorsa kuduruyorum.
O cihazı yıllar önce izmitte fiber kampanyası ile vermişlerdi. Malzeme kalitesi çok iyiydi ama yazılımda bir o kadar kötüydü. Daha aldığım gün kasıyordu ikici gün ROM atmıştım. Bir sürü ROM denedim ama cihaz tat vermiyordu 3 kuruşa birine vermiştim. 4 çekirdek Cortex A9 çekirdeği vardı ama 4 çekirdek A7 işlemcili tabletlerden daha çok kasıyordu akıllara zarar. Bir de bu cihazda bellek olarak ne kullandılarsa okuma yazma berbattı. Kasma nedeni belki de odur.

Büyük ihtimal ya.
Cihaz çok eski, sanıyorum sizdeki cihazda çok yıpranmış bir cihaz. Bu normal bir durum.

Zannetmiyorum çok temiz kullanılmış yaşına göre, tek bir çiziği dahi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı