Samsung Tab 3 kullanılır mı?

Charwy

Femtopat
Daha fazla  
Samsung Tab 3 eski tabletim. Onu tamir etmek istiyorum. İçinde Clash Royale, Clash of Clans, Minecraft ve Discord tutmak istiyorum. Sizce bunları açabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun vs. zor açarsın. Discord açar.

Samsung Tab 3 eski tabletim. Onu tamir etmek istiyorum. İçinde Clash Royale, Clash of Clans, Minecraft ve Discord tutmak istiyorum. Sizce bunları açabilir mi?

Clash of clansa girerken atıyor Clash royalde %50 de kalıyor girersede acayip kasıyor Minecraft'ın 1.6.2 altı sürümlerinde oynayabilirsin.

Zamanında ben de o tableti kullanıyorum hatırladığım kadarıyla Discord'un yeni sürümlerini kaldırmıyordu ama oyun için ortalama bir tablet.

TWRP ile LineageOS atın. Yeniden canlanır tablet Android 7.1 ile. Ben yaptım telefonumdan daha hızlı şu an.
Discord, YouTube, Instagram gibi programları da açar. Kasmasıda önemli ölçüde azalır.
Yapmak isterseniz etiketleyin yardımcı olurum.

TWRP ile LineageOS atın. Yeniden canlanır tablet Android 7 ile. Ben yaptım telefonumdan daha hızlı şu an.
Discord, YouTube, Instagram gibi programları da açar. Yazın yapmak isterseniz.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı