Samsung Tab E'ye Windows yüklenir mi?

Daha fazla  
Soru yukarıdaki gibidir. Senelerce iPad kullandım. Ama yanımda artık Windows bir cihaz taşımak istiyorum ve para da harcamak istemiyorum. İnternette gezinmek için ve Windows programları için vs. bir de Android 7.1.2 kurulu. Rootsuz ama gerekli ise rootlarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru yukarıdaki gibidir. Senelerce iPad kullandım. Ama yanımda artık Windows bir cihaz taşımak istiyorum ve para da harcamak istemiyorum. İnternette gezinmek için ve Windows programları için vs. bir de Android 7.1.2 kurulu. Rootsuz ama gerekli ise rootlarım.
Konu ile alakasız ama bir şey sormak istiyorum. Aynı cihazdan bendede var ama Android sürümü 4.4.4 herhangi bir güncellemede yok sizde nasıl 7.1.2 kurulu?

Konu ile alakasız ama bir şey sormak istiyorum. Aynı cihazdan bendede var ama Android sürümü 4.4.4 herhangi bir güncellemede yok sizde nasıl 7.1.2 kurulu?
güncelleme ile ama ben normal güncelleme çok kasıyor diye custom rom yükledim. normal güncelleme ile de 7.1.2 ye çıktı.
Windows için driver bulacağınızı sanmıyorum, bu konuda bilgili arkadaşlar daha çok yardımcı olacaktır.
driver sıkıntı çıkarabilir. ama şu aan bilgiğim üzere windows 8 ve 10 arm işlemcilere kurulabiliyor. benim istediğim windows 8 eğer olmazsa windows 10. çünkü arm sürümleri var sistemlerin. mesela raspberry pi var bende ve ona da arm işlemci olmasına rağmen windows 10 yüklemeyi başardım.

Mepad'in tuşlarında herhangi bir sıkıntı yok, bir kere yere düşürdüm sıkıntı çıkmadı.

Güncelleme ile ama ben normal güncelleme çok kasıyor diye Custom ROM yükledim. Normal güncelleme ile de 7.1.2'ye çıktı.

Driver sıkıntı çıkarabilir. Ama şu aan bilgiğim üzere Windows 8 ve 10 ARM işlemcilere kurulabiliyor. Benim istediğim Windows 8 eğer olmazsa Windows 10. çünkü ARM sürümleri var sistemlerin. Mesela Raspberry Pi var bende ve ona da ARM işlemci olmasına rağmen Windows 10 yüklemeyi başardım.

Nasıl yaptın yardım etsene ya da YouTube'a videosunu atabilir misin?

Geri
Yukarı