Samsung Telefonlarda DUOS Logo Saçmalığı

Yıllardır bir türlü anlam veremediğim saçmalıktır. O kadar para verip amiral gemisi telefon alıyoruz, arka tarafında model adını yazacaklarına iğrenç DUOS logosunu basıyorlar. Bu durumdan sadece ben mi rahatsız oluyorum merak ettim doğrusu.

Şimdi bir bu modeli var;

Note8-Back-S-Pen-Midnight-Black.jpg

Bir de iğrenç DUOS logolu modeli var;

2496_1.jpg

Samsung bunu neden yapıyor? Arkasında DUOS yazmasa çift kart olduğunu bilmeyecek miyiz? Üst model bir telefona bu logoyu basınca cidden dandik bir telefon hissiyatı veriyor. İğrenç buluyorum şahsen.

Bir türlü vazgeçemediler gitti.

Yıllardır bir türlü anlam veremediğim saçmalıktır. O kadar para verip amiral gemisi telefon alıyoruz, arka tarafında model adını yazacaklarına iğrenç DUOS logosunu basıyorlar. Bu durumdan sadece ben mi rahatsız oluyorum merak ettim doğrusu.

Şimdi bir bu modeli var;

Eki Görüntüle 420097

Bir de iğrenç DUOS logolu modeli var;

Eki Görüntüle 420099

Samsung bunu neden yapıyor? Arkasında DUOS yazmasa çift kart olduğunu bilmeyecek miyiz? Üst model bir telefona bu logoyu basınca cidden dandik bir telefon hissiyatı veriyor. İğrenç buluyorum şahsen.

Bir türlü vazgeçemediler gitti.
Katılıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı