Samsung TV DTS sorunu

Atly123

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Geçen hafta Samsung marka televizyon aldım. Çok fazla film indirip izleyen birisiyim dün TV'ye belleği takıp film izleyecekken filmi ilk açtığım “bu ses verisi desteklenmemektedir” diye bir uyarı aldım ve ilk defa böyle bir şey ile karşılaştım bayağı bir araştırdıktan sonra filmin ses formatından dolayı olduğunu anladım benim filmlerin çoğu DTS formatlı ve çok gülünç bir durum 2018 de Samsung TV'lerinden DTS desteğini kaldırmış. Koskoca marka bunu neden yapar anlamış değilim o ayrı bir konu. Ben de araştırmaya devam ettim başta aklıma DTS destekli bir Media Player almak geldi Xiaomi Mi box S’i buldum ama çok karışık bir durum bu Media Player işi. Ben sadece belleğimdeki filmlerimi kalite kaybı olmadan izlemek istiyorum. Sizce Media Player alınır mı yoksa başka bir çözüm önerisi olan var mı? Xiaomi'yi kullanan arkadaşlardan tavsiyelerde güzel olur. Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı