Samsung Ultrabook 5 yere düştü ve anakart çatladı

0zymandias

Hectopat
Daha fazla  
Geçen yıl biz evde yokken kardeşim ( laptopu düşürdükten sonra eski kardeşim) laptopu kucağından yere düşürdü ve USB takılıymış. Anakart çatladı vs. en ucuz şekilde halletmemiz lazım. Çıkma anakart taktırmayı düşünüyorum.
Laptop Samsung Ultrabook 5

Geçen yıl biz evde yokken kardeşim ( laptopu düşürdükten sonra eski kardeşim) laptopu kucağından yere düşürdü ve USB takılıymış. Anakart çatladı vs. en ucuz şekilde halletmemiz lazım. Çıkma anakart taktırmayı düşünüyorum.
Laptop Samsung Ultrabook 5

Çatlak/kırık ne kadar büyük?
Büyük ise mesela çeyreğine geliyorsa değişim mecbur olabilir.

Tamirciye gönderdik , önce soket sorunu sanmış içini açmış ve çatlak. Ben çatlağın kendisini görmedim ama sadece şarja takınca şarj ışığı yanıyor.

Tamirciye gönderdik, önce soket sorunu sanmış içini açmış ve çatlak. Ben çatlağın kendisini görmedim ama sadece şarja takınca şarj ışığı yanıyor.

İsterseniz çatlağı bir kendiniz kontrol edin tamirciler böyle şeyler yapabilir para için işlemcime termal macun sürmemişlerdi.
O <2 az para bir şeyyler olsun.

Laptop 6-7 yıllık garantisi yok. Tanıdığımız bir bilgisayarcı var ona baktırabilirim.

Benim önerim kendiniz bakmanız görsel hafızanız iyise neyi nereden söktüğünüzü anlamanız zor olmaz ama bu karar size kalmış eğer bir arkadaşınız falan varsa bu işi anlayan onunla da bakabiirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı