Samsung Watch 4 Classic vs Watch 5

Montyxss

Picopat
Akıllı saat almayı düşünüyorum, bütçem 3500 ₺. Bu iki saat arasında kaldım. Sizce 500 TL fiyat farkına değer mi?(Watch 4 classic 46mm olduğu için ve ekran üstünde dönen teker olduğu için bana daha mantıklı geldi). Ayrıca bunlar da olmayabilir, telefondan bağımsız arama yapabildiğim, telefondan bağımsız müzik açabildiğim, bu fiyat bandında başka bildiğiniz saatler varsa yazarsanız sevinirim.

Karşıdan mesaj gelirse sesten metne veya klavye ile cevaplayabiliyorsunuz. Hazır cevap metinleri de var, onları da atabiliyorsunuz.

Ama karşıdan mesaj gelmediği takdirde atamıyorsunuz.
Hocam aklıma bir şey daha takıldı, ben saati trendyoldan alacağım. Ordan alırken de sigorta yaptırayım dedim, yine 3350 liraya denk geldi. Watch 5'de 3350 lira. Değer mi?

Ailecek samsung saat kullanıyoruz kesinlikle watch 4 classic al, döner bezel müthiş bir özellik. Ayrıca merak ettiğin başka bir soru varsa buyur.

Ama karşıdan mesaj gelmediği takdirde atamıyorsunuz.
Atabiliyorsunuz. Bizzat kullanıyorum.

hocam bir sorum olacak watch 4 classic'de whatsappdan birine bir şey yazabiliyor muyuz?
Evet, çoğu samsung saatte var bu özellik.

Ailecek Samsung saat kullanıyoruz kesinlikle Watch 4 classic al, döner bezel müthiş bir özellik. Ayrıca merak ettiğin başka bir soru varsa buyur.

Atabiliyorsunuz. Bizzat kullanıyorum.

Evet, çoğu Samsung saatte var bu özellik.

Spotify için telefon gerekmiyor internet olunca kullanabiliyoruz ama arama yapmak için telefonun yakınında olmak lazım sanırım değil mi? Kendimiz direkt atabiliyorsak iyiymiş tamamdır teşekkür ederim.

Spotify için telefon gerekmiyor internet olunca kullanabiliyoruz ama arama yapmak için telefonun yakınında olmak lazım sanırım değil mi? Kendimiz direkt atabiliyorsak iyiymiş tamamdır teşekkür ederim.
bir de saatin nfc özelliği var ama ona kredi kartı ekleyip pos cihazından bir şey ödemek efsane mi?

Son düzenleme:
Spotify için telefon gerekmiyor internet olunca kullanabiliyoruz
Spotify Preminum varsa, internet yokken de kullanabilirsin.
arama yapmak için telefonun yakınında olmak lazım sanırım değil mi?
Aynı wifi bağlı olduğun zaman telefon olmasa bile mesajlar vs geliyor, ancak arama yapmayı denemedim.
bir de saatin nfc özelliği var ama ona kredi kartı ekleyip pos cihazından bir şey ödemek efsane mi?
Türkiyede yok başka ülkelerde kart tanımlayıp ödeyebilirsin.

Spotify preminum varsa, internet yokken de kullanabilirsin.

Aynı Wi-Fi bağlı olduğun zaman telefon olmasa bile mesajlar vs geliyor, ancak arama yapmayı denemedim.

Türkiye'de yok başka ülkelerde kart tanımlayıp ödeyebilirsin.

İş Bankası uygulaması yükleyip ödeme yapılabiliyormuş galiba, videosu vardı.

Bu arda konuyu okumadım ama Watch 5 44mm olanı al(40mm olanı alma diye diyorum) güncellik iyidir bende yazın almayı düşünüyorum.
Bunu öneririm: https://www.hepsiburada.com/samsung...tent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.6.3
Shappire.
Beyaz.

Son düzenleme:
İş Bankası uygulaması yükleyip ödeme yapılabiliyormuş galiba, videosu vardı.

Bu arda konuyu okumadım ama Watch 5 44mm olanı al(40mm olanı alma diye diyorum) güncellik iyidir bende yazın almayı düşünüyorum.
Bunu öneririm: https://www.hepsiburada.com/samsung...tent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.6.3
Shappire.
Beyaz.
Sİze de watch 4 classic almanızı tavsiye ederim. Bence boş bir yorum olmuş, dönen bezel olmadığı zaman ekran ve kasa çok cabuk çiziliyor. Tecrübeyle sabit.

Ayrıca bende 2018 model de var son sürüm arayüze sahip güncelleme olarak derdiniz olmasın.

Bakın tekrar söylüyorum bezelsiz bir model almayın, daha yeni olsun diyorsanız watch 6 classic alırsınız, yeni modellerde bezel gelecekmiş.

Bu saatin en iyi özelliği mekanik dönen bezele sahip olması, kasayı ve ekranı koruyor. Emin olun sonra teşekkür edersiniz.

Bezel : kadran dışında dönebilen metal çember.

Yeni konular

Geri
Yukarı