Samsung Watch Active 2 vs Samsung Galaxy Watch 4

Havada karada 4. yalnız 4'ün yanlışlıkla 40'lığını alayım deme 44'lükten al. Bir de acelen yoksa 1 ay bekle istersen, 10 Ağustos gibi 5'lerin tanıtılması bekleniyor, belki indirime girer 4'ler.

Şahsi düşüncem olmak üzere 5 çıktıktan sonra çoğu saat ürününe zam gelecek Samsung tarafında bence. Ki bunların yanında Watch 5 seriside ütopik fiyatlardan gelecek gibi duruyor.

Watch 4 daha iyidir işletim sistemi, güncellik ve donanım açısından. Bu arada Watch 4 classic 46mm kullanıyorum sorunuz olursa yanıtlayabilirim.

Bu linkteki cihaz doğrudur değil mi çünkü normalde 3100-3200 fiyatlarındayken bu cihaz 2610TL.

Muhtemelen. Ancak şu var Samsung bayisinde konuştuğum kişiler bu tip satıcıların sahte ürün sattığını söylediler. Ne kadar doğru veya yanlış bilmiyorum bende onların yalancısıyım şu an.

Merhaba millet. Samsung Galaxy Watch 46 MM kullanıyorum. Xiaomi Mi 9 SE telefonum ile Galaxy Wearable uygulamasından saat şekilleri indirebilmem için Samsung hesabı ile oturum açmam gerekiyor, nasıl yapabilirim ya da başka bir yolu var mıdır?

Bu siteden açılabiliyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı