Samsung’dan Yeni Çok Fonksiyonlu Renkli Yazıcı: CLX-3185FN

'Diğer Donanımlar' bölümünde Recep Baltaş tarafından 12 Ocak 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.880
  Beğenileri:
  42.437
  Yer:
  İstanbul
  Tüketici elektroniği ve bilgi teknolojilerinde dünya liderlerinden Samsung’un yeni çok fonksiyonlu renkli lazer yazıcısı CLX-3185FN, tek dokunuş özelliği ile büyük farklar yaratmanızı mümkün kılıyor. Çok yönlü 4-in-1 Samsung CLX-3185FN, tüm fonksiyonlarına ve gücüne rağmen kompakt tasarımı ile de az yer kaplayarak istediğiniz her yere kolayca yerleştirmenizi ve kullanmanızı sağlıyor.

  Kullanışlı ve Çevre Dostu
  Çok yönlü 4-in-1 Samsung CLX-3185FN’in yazıcı panelinin önüne, erişimi kolay bir şekilde yerleştirilmiş Eco-Copy tuşu sayesinde hem kullandığınız kaynaklarda tasarruf sağlıyorsunuz hem de çevreyi koruyorsunuz. 2up/4up mono veya renkli baskı modlarından birisini seçtiğiniz zaman CLX-3185FN, çoklu sayfaları tek bir çıkışta bir araya getiriyor ve böylece zaman, kağıt, toner ve para tasarrufu sağladığı gibi çevre korumasına da destek oluyor.

  Daha fazla fonksiyon, daha fazla renk
  Yeni Samsung CLX-3185FN ile son derece kolay, rahat ve hızlı bir şekilde baskı alabilir, kopyalama ve tarama yapabilir, faks çekebilirsiniz. Renk doğruluğu ve üstün kalitedeki 2,400 x 600 dpi çözünürlük desteği sayesinde yüksek kalitede renkli baskı da alabilirsiniz.

  İş Arkadaşlarınızla Bağlantıda Olun
  Samsung CLX-3185FN’in ağ yeteneği sayesinde ofisteki diğer kullanıcıların da canlı renklerde ve yüksek kalitede renkli çıktı almaları mümkün hale geliyor. Ofisteki herkesi tek bir ağa bağlayabiliyor, ethernet arayüzü aracılığıyla da performansınızı arttırabiliyorsunuz. CLX-3185FN lazer yazıcı ile iletişim yeteneklerinizi geliştirecek ve iletişim hatlarınızı açık tutuyor olacaksınız.
   

Sayfayı Paylaş