Samsung’tan Şık Tasarımlı Yeni Bir Gelişmiş Klima Daha

'Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri' bölümünde Recep Baltaş tarafından 29 Mart 2011 tarihinde başlatılan konu.

Etiketler:
 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.928
  Beğenileri:
  42.558
  Yer:
  İstanbul
  T-Serisi (Boracay), gelişmiş soğutma teknolojisi ve şık tasarım ile yerini almaya hazırlanıyor.

  Istanbul – 28 Mart 2011 – Dünyanın lider dijital teknoloji şirketi Samsung bugün gerçekleştirdiği Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesel Forumu’nda, şık ve akıllı bir tasarım ile gelişmiş, sofistike hava soğutma teknolojisini harmanlayan T-Serisi Boracay klimayı bugün vitrine çıkardı.

  Unique to T-Series (Boracay)’ın sistemini benzersiz kılan şey “Hava Deposu” adı verilen çığır açıcı tasarımı. Her iki kanadı da ortasına göre daha ince olan klima, sofistike kavisleriyle bir vazo şıklığına sahip.

  T-Series (Boracay) ile tüketiciler rahat edecekleri oda sıcaklığını muhafaza etmek için artık klimalarını açıp kapatmak zorunda olmayacaklar. Samsung’un Akıllı Tasarruf (Smart Saver) modu klimanın kompresörünün mümkün olan en kısa sürede çalışarak elektrik tasarrufunda bulunmasına olanak sağlıyor.

  Klima, standart klima modeline ilk kez monte edilen ‘Full Yüksek Yoğunluklu(HD) Filtre’ isimli Samsung’un süper takviyeli arıtma sistemine de sahip. Full HD Filtresi, mikroskobik hava partiküllerini, virüsleri ve bakterileri ortadan kaldırarak, gelişmiş filtreleme sunan ve kirli havayı temizleyen anti-bakteriyel ‘benzersiz bir yapı’ ile kaplı. olan. Samsung’un bu gelişmiş Full HD filtresi sayesinde kapalı alanlardaki atmosfer her zamankinden daha temiz ve daha zinde kalıyor.

  Samsung Dijital Ev Aletleri Departmanı Başkan Yardımcısı Chang Wan Hong, “T-Series (Boracay) sistemi, gelişmiş filtreleme teknolojisiyle sağlıklı ortamlar sunan iyi tasarlanmış bir soğutma sistemine sahip olmak isteyen tüketicilere hitap ediyor” diyor ve şunu eklilyor: “sürekli olarak sofistike teknoloji ve tasarıma odaklanan Samsung’un Dijital Hava Çözümleri ürünleri tüketicilerin daha sağlıklı ve daha çevre dostu bir yaşam sürmelerine olanak sağlıyor” dedi.

  Daha düşük ses ve titreşime sahip T-Serisi (Boracay) sistemi, tüketicilerin sessiz, huzurlu ve aynı zamanda konforlu bir serinliğe sahip bir ortamda uyumalarını sağlıyor. Sistem, hemen uykuya geçmek, konforlu bir uyku ortamını muhafaza etmek ve dinç uyanmak için ihtiyaç duyulan ideal sıcaklıkları sağlayan Samsung’un “İyi Uykular” modu özelliğine sahip. ”İyi Uykular” modu aynı zamanda normal soğutma modlarıyla karşılaştırıldığında yüzde 36’ya veren enerji tasarrufu sağlıyor.

  T-Series (Boracay), temiz ve serin havayı daha uzun bir süreyle sunan ve sürekli voltaj ilekompresör kontrolüne ve ayrıca etkin bir anti-korozyon kaplamaya sahip Samsung’un Üçlü Koruma (Triple Protection) teknolojisini de bünyesinde barındırıyor. Üçlü Korumanın her bir iç bileşeni, ilave güvenilirlik ve uzun ömür sağlıyor:

  • Motor Koruyucu – Samsung'un benzersiz motor koruması, çok sıcak havalarda veya elektrik beslemesinin düzensiz olduğu durumlarda kompresöre aşırı yükleme binmesine engel oluyor.
  • Kontrolör koruması – Gelişmiş dijital kontrolör, düzensiz elektrik beslemesinden kaynaklanabilecek bozulmalara engel olmak için otomatik ayarlama yapıyor. Bu çok özel teknoloji 80V’dan 400V’a kadar voltaj dalgalanmalarına dayanıyor ve kullanıcıların her türlü şart ve durumda kesintisiz performansı mümkün kılıyor.
  • Dilim Koruması –T-Series (Boracay) sistemlerinde tutarlı ve uzun ömürlü çalışmayı garanti eden anti-korozyon özellikli bir iç dilim mevcut. Bu sistem sayesinde klimaların kondanstörlerinde zaman içinde oluşan paslanmalar ve bozulmalar en aza indirgeniyor.
   
 2. ÖMER KÜÇÜKERDEM 2013

  ÖMER KÜÇÜKERDEM 2013 Millipat

  Katılım:
  29 Ekim 2012
  Mesajlar:
  102
  Beğenileri:
  12
  Yer:
  KOZAN
  Samsung marka klima olduğunu ilk defa buradan duydum.
   

Sayfayı Paylaş