Samsung’un Sosyal Medyadaki Popülerliği Gittikçe Artıyor

'Diğer Cep Telefonları' bölümünde Recep Baltaş tarafından 13 Ocak 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.913
  Beğenileri:
  42.501
  Yer:
  İstanbul
  Teknoloji lideri Samsung Electronics, Facebook başta olmak üzere Türkiye’deki sosyal medya etkinliğini gün geçtikçe fazlalaşan üye sayısıyla arttırıyor. Samsung, sosyal medyanın gücünü ve popülerliğini kullanarak tüketiciyi, güncel kampanyalarından ve ürünlerinden haberdar etmeyi ve tüketiciyle daha yakından iletişim kurarak müşteri memnuniyetini pekiştirmeyi hedefliyor.

  Dijital dünyadaki etkinliğiyle ve ürünlerine yönelik özel olarak geliştirdiği kampanya ve mikro siteleriyle tanınan Samsung Electronics Türkiye; Facebook Fan Sayfası aracılığıyla tüketicilere kampanyalar, online destek ve bilgilendirici içerikler sunarak, fanların hem sahip oldukları ürünleri en iyi şekilde tanımalarını ve kullanmalarını, hem de sunulan hizmetlerden maksimum düzeyde faydalanmalarını sağlıyor.

  Samsung Facebook Fan Sayfası üyeleri “Fırsatlar” sekmesinden güncel kampanya detaylarına ulaşabilmenin yanı sıra, yakın zamanda başlayacak ve Samsung’un en popüler ürünlerinin hediye olarak verileceği yarışmaları takip etme şansı elde ediyor. Üyeler, “Ürünler” sekmesinden ise, Samsung ürünleri hakkında detaylı bilgi edinebiliyor ve 5 farklı kategorideki birçok ürüne samsung.com.tr adresinden erişebiliyor.

  Facebook/SamsungTurkiye sayfasında yer alan bir diğer sekme ise, Samsung’un üniversite öğrencilerine yönelik düzenlediği global dijital iletişim ve pazarlama yarışması Samsung Mobilers’ın duyurularının ve gelişmelerinin paylaşıldığı “Mobilers” sekmesi... Kazanan takımın Güney Kore’de Samsung Electronics genel merkezinde ağırlanacağı bu yarışmaya katılmak ve yaratıcılığını göstermek isteyen üniversite öğrencileri, Facebook üzerinden yarışmaya başvurabilir ve yarışma kapsamında gerçekleştirecekleri online ve offline projelerle sosyal medyada ses getirme fırsatını elde edebilir.

  Geliştirdiği ürünlerin kalitesi ve tüketicilere sunduğu yenilikçi teknolojinin yanı sıra, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini de hedefleyen Samsung Electronics Türkiye, 444 77 11 numaralı telefon hattı üzerinden verdiği Call Center hizmetine ek olarak, Facebook üzerinden de “Destek” sekmesi aracılığıyla, müşteri ve fanlarıyla yakın bir iletişim kurmayı amaçlıyor.

  Üyeler, üye sayısı 10 bini aşan Samsung Electronics Türkiye’nin Facebook ana sayfasında, Samsung’un uygulama platformu Samsung Apps’in en popüler uygulamalarını inceleyebilir ve cep telefonu içeriklerini zenginleştirerek kusursuz bir mobil deneyim yaşayabilirler. Wave 723 sahipleri ise, Samsung’un zengin Facebook fan sayfasındaki sekmelerden, ücretsiz Samsung Apps kuponu elde edebilirler.
   
 2. deepdark0

  deepdark0 Ziyaretçi

  Samsung kullanan birisi olarak memnunum. TV ve telefon olayında çok iyiler. Bazı bilgisayar parçaları çok iyi. Daha iyiye gideceğini düşünüyorum.
   

Sayfayı Paylaş