Samsung'un Tutarsızlığı

• Konuyu başlatan KaanKoc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 3B
K

KaanKoc

Ziyaretçi
Evet dostlar, bunu sadece içimi dökmek için yazıyorum. Yahu Samsung S3 gibi hala satabilen bir cihaza 4.4.2 KitKat vermedi. Nedeni ise çok komikti; Ram yetersizliği. Peki daha sonra ne yaptı. Hemen rami 0.500 fazla olan bir model çıkardı, ona da kitkat verecekmiş. Benim anlamadığım şey, bu Samsung yeni çıkardığı 512 mb ramli telefonlar Kitkat yüklü olarak çıkarıyorda S32e neden verilmiyor. Herkes illa ki senede bir telefon mu değiştirmek zorunda?
Oh be rahatladım şimdi.:):)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sırf param yok diye Note 3 değil, Note 3 NEO aldım. Çok sevdim de bir kitkat gelmedi. Lollipop çıkacak şimdi ama o da gelmez :(

Adamlar S5'e 4.4.4 vermediler daha. Ne beklersiniz ki bundan? Güncelleme vermeyi sevmiyor Samsung galiba. :D
Yeni mi anladınız? Cidden telefon çıkartmayı bi kesinler tüm cihazlara güncelleme versinler bu ne ya! Sırf güncelleme gelmedi diye Note 3 NEO'ya geçtim, ona da gelmedi sıkıldık bu işten! Cyanogen mod yüklüyoruz garanti dışı kalıyor. Bu hiç olmadı cidden.

Samsung'un sevmedigim 3 yanı vardı:
1)Malzeme kalitesi
2)Arayüzü
3)Yazılım desteği
Kaç sene içinde sadece arayüz değişti bakalım önümüzdeki senelerde ne olacak :)

Samsung yazılımsal destek olarak berbat, tasarımda hep aynı, bedava olursa anca Samsung telefon kullanırım.

YYeni mi anladınız? Cidden telefon çıkartmayı bi kesinler tüm cihazlara güncelleme versinler bu ne ya! Sırf güncelleme gelmedi diye Note 3 NEO'ya geçtim, ona da gelmedi sıkıldık bu işten! Cyanogen mod yüklüyoruz garanti dışı kalıyor. Bu hiç olmadı cidden.
Haklısın. Ne zamana kadar ROM yükleyeceğiz? Hadi benim telefonun donanımı düşük (S3 Mini). Ben hergün ROM yüklüyorum. Sende Note 3 Neo var, ona niye güncelleme vermiyorlar peki? Adamların amaçlarını anlayamadım.

Bir dönem Xperia kullandım 1 yıl içinde belki 3 güncelleme geldi.
1 yıldır Samsung s4 Active kullanıyorum 1 adet güncelleme gelmedi.
Böylelikle Samsung'un cihazlarına yazılım konusunda ne kadar eksik kaldığını da yaşamış oldum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı