Çözüldü Sanal bellek yetersiz uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

şahin123456

Hectopat
Daha fazla  
PUBG Mobile oynarken bu uyarıyı aldım ne oluyor bu?
Tek modül 8 GB RAM.
Ryzen 5 2600 işlemci.
B450 anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam sanırım sanal belleği arttırmanız gerekiyor. Sanal belleği değiştirmek için sistem özellikleri kısmına gelin ve "Gelişmiş" kısmını seçin. Oradan "Performans Seçenekleri" kısmını açın. Orada tekrardan "Gelişmiş" isminde bir yer olacak oraya tıklayın. Tıkladıktan sonra orada "Sanal Bellek" kısmı var. Hemen orada zaten hocam. Sanal bellekte kullandığı alan ise sizin HDD veya SSD'nizin alanıdır. Veya internete Sanal Bellek değiştirme yazarak öğrenebilirsiniz.
Hocam sanırım sanal belleği arttırmanız gerekiyor. Sanal belleği değiştirmek için sistem özellikleri kısmına gelin ve "Gelişmiş" kısmını seçin. Oradan "Performans Seçenekleri" kısmını açın. Orada tekrardan "Gelişmiş" isminde bir yer olacak oraya tıklayın. Tıkladıktan sonra orada "Sanal Bellek" kısmı var. Hemen orada zaten hocam. Sanal bellekte kullandığı alan ise sizin HDD veya SSD'nizin alanıdır. Veya internete Sanal Bellek değiştirme yazarak öğrenebilirsiniz.

Çözüm
Hocam sanırım sanal belleği arttırmanız gerekiyor. Sanal belleği değiştirmek için sistem özellikleri kısmına gelin ve "gelişmiş" kısmını seçin. Oradan "performans seçenekleri" kısmını açın. Orada tekrar "gelişmiş" isminde bir yer olacak oraya tıklayın. Tıkladıktan sonra orada "sanal bellek" kısmı var. Hemen orada zaten hocam. Sanal bellekte kullandığı alan ise sizin HDD veya SSD'nizin alanıdır. Veya internete sanal bellek değiştirme yazarak öğrenebilirsiniz.

SSD ile alakalı bir uyarı mı bu? RAM'le alakası yok değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptım. Çözüldü gibi sanki.

O halde konunuzu çözüldü olarak işaretledim. Sorunun devam etmesi halinde mesajımı alıntılayabilirsiniz ya da raporlayıp durumu bildirebilirsiniz. İyi günler ve iyi oyunlar.

Geri
Yukarı