Sanal bilgisayara macOS kurulur mu?

ismimberkay

Hectopat
Yer
Miami, FL
Biraz bakındım ancak donanıma bağlı vs. yazılarını gördüm. Sistemim aşağıda yazıyor sizce VMware veya VirtualBox ile macOS kurabilir miyim?

Not: macOS sürümlerini vs bilmiyorum çocuğa anlatır gibi anlatırsanız sevinirim.

i3-10100F
ASUS RX550 2g.
MSI H410M-A PRO.
XPG D30 8 GB.

Biraz bakındım ancak donanıma bağlı vs. yazılarını gördüm. Sistemim aşağıda yazıyor sizce VMware veya VirtualBox ile macOS kurabilir miyim?

Not: macOS sürümlerini vs bilmiyorum çocuğa anlatır gibi anlatırsanız sevinirim.

i3-10100F
ASUS RX550 2g.
MSI H410M-A PRO.
XPG D30 8 GB.
BigSur efsanedir.8gb ram verseniz yeter(di).Bende çalışmadı.
şuan en uygun high sierra ve catalina sürümleri ki technopat catalina kurulumunu hiç bilmeyenlerin bile yapabileceği şekilde anlatmışlar.Bende yakın zamanda high sierra veya catalina kuracağım.Big surda dil seçimini yaptım apple şartlarını kabul ettim ve siyah ekranda kaldı olmadı.(bigsur sürümü en yeni mac oslardan biridir.Catalina ve high sierra eskidir.)

Big Sur efsanedir? 8 GB RAM verseniz yeter(di).bende çalışmadı.
Şu an en uygun High Sierra ve Catalina sürümleri ki Technopat Catalina kurulumunu hiç bilmeyenlerin bile yapabileceği şekilde anlatmışlar. Bende yakın zamanda High Sierra veya Catalina kuracağım. Big surda dil seçimini yaptım Apple şartlarını kabul ettim ve siyah ekranda kaldı olmadı.(Big Sur sürümü en yeni MacOS'lardan biridir. Catalina ve High Sierra eskidir.)

Hocam Big Sur Windows 10, Catalina Windows 7 gibi mi? Bir derecelendirme yapabilir misiniz :D.

Hocam Big Sur Windows 10, Catalina Windows 7 gibi mi? Bir derecelendirme yapabilir misiniz :D.
aynen hocam öyle diyebiliriz.Belki sierraya da xp deriz.(O kadar da eski değil ama aklıma başka gelmedi)
fakat ne kadar eski o kadar az donanım mantığıyla catalina öneririm.Sİerra ile pek fark olmayacaktır.
bu arada sisteminize yetmez big sur.Catalinaya göz atın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

.Isosu yok fakat video linklerinde
ben bunu buldum
bunu kurarak yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı