Sanal Bilgisayara macOS Monterey Nasıl Kurulur?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
VMware-macOS-Monterey-Public-Beta-Kurulum-Rehberi.jpg

Bu rehberimizde VMware ile sanal bilgisayara macOS Monterey işletim sistemini kuruyoruz. Apple, her yıl güncellenen macOS’a 7 Haziran 2021’de macOS Monterey 12.0’ı eklemişti. Bu yıl rehberimizi VMware Workstation 16.1 kullanarak hazırlıyoruz. Unutmadan, bu rehberimizde macOS Monterey’ın tam sürümü çıkamdığı için Public Beta sürümünü kullanıyoruz. Sanal makineye macOS kurunca performans nasıl olacak? İşlemcilerdeki sanallaştırma ve güncel […]

Devamı: Sanal Bilgisayara macOS Monterey Nasıl Kurulur?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

175920

Kilopat
Makaleler
1
Yer
/home/enginar/
VMware-macOS-Monterey-Public-Beta-Kurulum-Rehberi.jpg

Bu rehberimizde VMware ile sanal bilgisayara macOS Monterey işletim sistemini kuruyoruz. Apple, her yıl güncellenen macOS’a 7 Haziran 2021’de macOS Monterey 12.0’ı eklemişti. Bu yıl rehberimizi VMware Workstation 16.1 kullanarak hazırlıyoruz. Unutmadan, bu rehberimizde macOS Monterey’ın tam sürümü çıkamdığı için Public Beta sürümünü kullanıyoruz. Sanal makineye macOS kurunca performans nasıl olacak? İşlemcilerdeki sanallaştırma ve güncel […]

Devamı: Sanal Bilgisayara macOS Monterey Nasıl Kurulur?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ek olarak ekleme yapayım, GitHub'da GNU/Linux için bir betik bulunuyor.

kifvet

Yoctopat
Mevcut kurulumu tamamladıktan sonra VMware tool kurdum yeniden başlat dedikten sonra logo geliyor yüklemesi bittikten sonra siyah ekran oluyor ve öyle bekliyor. Sizce neden olur?

Yukarı