Sanal gerçeklik gözlüğü önerisi

Telefon ile kullanılanlar anca VR video izlemenizi sağlayabilir, tabii telefonunuzun jiroskopu varsa. Oyun nasıl oynanır bilmiyorum.

FNAF VR oynanan VR'lar oldukça pahalı.

1-Valve index
2-Oculus Quest 2
3-Htc Vive cosmos
4-Oculus Rift s

içinden seç beğen hepside iyi setler ama valve index tek geçerim

Eğer etrafa taşınabilir kurulumu aşırı basit fiyatı uygun bir şey istiyorsan Oculus Quest 2. Hem kablolu hem kablosuz kendi sistemi olan bir cihaz yani istersen PC'ye bağlayıp oynayabilirsin, istersen direk kendi sistemi içinde oyunlar açabilirsin. İkinci olarak Valve index derim fakat fiyatı gereksiz derecede yüksek ve taşınamıyor yüksek donanımlı PC gerektiriyor, kendi başına çalışamıyor, kurulumu uğraştırıcı ama kontrolcüleri bana sorarsan diğer firmaların kontrolcülerinden çok daha iyi .Bilmiyorum aldın mı ya da hala bekliyor musun fakat şu zamanda Oculus al derim. Bir de Oculus'unda bir kötü yanı var o da kendi içindeki uygulamaları kullanacaksan aşırı pahalı yok benim PC iyi ben Steam gibi platformlardan oynayacağım diyorsan al gitsin. Aynı zamanda PC'ye bağlamak istiyorsan ve evdeki modemin 5G destekliyorsa kablosuz bağlayarakta PC'den oynayabilrsin. Birde şu video işine yarayabilir seçmede.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı