Sanal gerçeklik gözlüğü önerisi

Tabii ki ki hem de kablo derdi yok. Eğer PC de iş yapmıyorsan kendi başına zaten yetiyor. Yok PC de işim var diyorsan eğer evdeki modemin 5G destekliyorsa kablosuz PC'ye bağlanarak, ya da kablo bağlayarak halledebiliyorsun.
2. el fiyatları 5 bin tl gözüküyor. Oculus Rift S daha ucuz gibi. 3500 civarına var 2. el. İkisi arasından Quest 2 daha mı iyi?

Aldın mı dostum bende araştırıyorum
Ben bugün sipariş verdim. İyici araştırdıktan sonra en mantıklı karak Quest 2 almak oldu benim için. Geldikten sonra ilk izlenimi söylerim isterseniz.
Aldın mı dostum bende araştırıyorum
Elime ulaştı cihaz. Sahibinden üzerinden birisi ile anlaşıp 250₺'ye tüm oculus oyunlarını kurabilme şansı elde ettim. (korsan oluyor biliyorum fakat oculus store üzerinde her şey dolarlar olduğu için mecbur kaldım)
Görüntü kalitesi harikulade, çok detaylı olarak bakmazsanız o pikselleri göremiyorsunuz. PC ile test etme şansım olmadı olduğu zaman güncellerim burayı.

Son düzenleme:
Ben bugün sipariş verdim. İyici araştırdıktan sonra en mantıklı karak Quest 2 almak oldu benim için. Geldikten sonra ilk izlenimi söylerim isterseniz.

Elime ulaştı cihaz. Sahibinden üzerinden birisi ile anlaşıp 250₺'ye tüm oculus oyunlarını kurabilme şansı elde ettim. (korsan oluyor biliyorum fakat oculus store üzerinde her şey dolarlar olduğu için mecbur kaldım)
Görüntü kalitesi harikulade, çok detaylı olarak bakmazsanız o pikselleri göremiyorsunuz. PC ile test etme şansım olmadı olduğu zaman güncellerim burayı.
Film izlemek zevkli mi? Benim telefonun ekranı 2k ona rağmen sanal gerçeklik gözlüğünde pikseller sayılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı