Çözüldü Sanal Makine nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Arkadaşlar Laptopum'da sanal makine kurmak istiyorum. Sanal makine nasıl kurulur arkadaşlar?
Önce bir sanal makine yazılımı indireceksin. Virtualbox güzel bir seçimdir.
Sonra kullanacağın işletim sisteminin ISOsunu indireceksin.
Ondan sonra uygulama içinden bir sanal makine oluşturup çalıştıracaksın. Sana yol gösterecek.
Arkadaşlar Laptopum'da sanal makine kurmak istiyorum. Sanal makine nasıl kurulur arkadaşlar?
Ondan sonra uygulama içinden bir sanal makine oluşturup çalıştıracaksın. Sana yol gösterecek.

Çözüm
Bana bir video önerir misiniz? Şimdi ben yanlış birşey bulup virüs girdirmeyeyim.

VirtualBox , vmware workstation gibi programları indirmelisin. Sonrasında kullanmak istediğiniz İşletim sisteminin iso dosyasını indirmelisiniz
Peki sonra sıfırlayıp yeni bir başka makine oluşturup başka bir işletim sistemi kurabilir miyim?

Bana bir video önerir misiniz? Şimdi ben yanlış bir şey bulup virüs girdirmeyeyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tek fark siz Windows XP kuracaksınız.
Bu da onun ISO'su;

Geri
Yukarı