Sanal makinede yer artırma

ardfe

Picopat
Evet sorun gayet açık. Biri CMD kodları ve (kurarken değişken olarak ayarladım) disk kalıbından yer artırmayı gösterebilir mi?

Endless Kaan

Hectopat
Makaleler
6
Yer
C:\Windows
Hocam neden o zaman değişken disk kalıbı diye bir seçenek var o zaman ama CMD komutu kesin vardı da tam bulamdım Ali abi gelsin vardır onda @Ali998
1618600054505.png

Değiken olarak ayrılan'ın anlamını ben şey diye biliyorum. Sanal makineyi oluşturunca diyelim sanal makineye 50 GB alan verdin. O 50 GB alanı senden direk almaz, kullandıkca alır.

Ali998

Centipat
Hocam neden o zaman değişken disk kalıbı diye bir seçenek var o zaman ama CMD komutu kesin vardı da tam bulamdım Ali abi gelsin vardır onda @Ali998
Hatırladığım kadarıyla siz bir şey koydukça ve yer kalmadıkça artıyordu. Birazdan deney yaparım ona göre sonucu söylerim.

KS
ardfe

ardfe

Picopat
Hatırladığım kadarıyla siz bir şey koydukça ve yer kalmadıkça artıyordu. Birazdan deney yaparım ona göre sonucu söylerim.

Yok hocam sanal kalunun yanına Windows kurdum onda sığmayınca indireceğim dosya yer yok dedi.

Eki Görüntüle 978048
Değiken olarak ayrılan'ın anlamını ben şey diye biliyorum. Sanal makineyi oluşturunca diyelim sanal makineye 50 GB alan verdin. O 50 GB alanı senden direk almaz, kullandıkca alır.

Hocam oda mantıklıymışda yerin artması lazım silip silip kuracaz mı?

Yukarı