Çözüldü Sanal makineye tekrar tekrar format atılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hofffff

Decapat
Sanal makinedeki kurulu Windows 10'a USB ile format atmak mümkün mü acaba? Sormamın nedeni: Format için USB hazırladım. Sorun çıkarsa bilgisayara bir şey olmasın; en kötü siler, yeniden denerim. Test etmiş olurum.

Çözüm
Yapılabilir. Windows 10'un ISO dosyasını tutmanız yeterli. USB'ye ihtiyacınız yok.
Sanal makinedeki kurulu Windows 10'a USB ile format atmak mümkün mü acaba? Sormamın nedeni: Format için USB hazırladım. Sorun çıkarsa bilgisayara bir şey olmasın; en kötü siler, yeniden denerim. Test etmiş olurum.

USB'ye attığınız ISO ile atabilirsiniz.
USB'yi Rufus ile hazırlayın sorun çıkmaz.

USB'ye attığınız ISO ile atabilirsiniz.
USB'yi Rufus ile hazırlayın sorun çıkmaz.
Hocam, Media Creation Tool ile ISO dosyasını indirdim. Rufus ile USB'ye yazdırdım. Media Creation Tool sorun çıkarmaz değil mi? Sıkıntı çıkarabiliyor denmişti. Direk win10 ISO dosyasını indirmeyi bulamadım sitede. Ama bir şey olmaz sanırım.

Cevaplar için herkese teşekkür ederim. 😁

Hocam, Media Creation Tool ile ISO dosyasını indirdim. Rufus ile USB'ye yazdırdım. Media Creation Tool sorun çıkarmaz değil mi? Sıkıntı çıkarabiliyor denmişti. Direk Windows 10 ISO dosyasını indirmeyi bulamadım sitede. Ama bir şey olmaz sanırım.

Cevaplar için herkese teşekkür ederim. 😁

Sıkıntı olmaz doğru yapmışsınız Media tool ün ISO yazma özelliğide var bazen onda sorun çıkabiliyor.

Geri
Yukarı