Sanal Marketlerden PC Toplama Güvenilirliği

omerta3

Decapat
Merhabalar,
Yakın zamanda aşağıda belirttiğim firmalardan birinden PC toplamayı düşünüyorum. Ayrıca alışveriş yapacağım bu firmalara kasanın montaj işlemini de yaptırmak istiyorum. Ürünlerin hepsinin kutularını yolladıklarını biliyorum. Ama kutuların gelmesi bu ürünlerin sıfır ürün olduğu anlamına gelmiyor, sonuçta bütün ürünler kutularından çıkarılıp montajı yapılmış şekilde gelecek.
Merak ettiğim konular:
  • Bu firmaların bana sattıkları ürünlerin sıfır olup olmadığını kontrol etme şansım var mıdır?
  • Ürünlerin seri numaraları vb. bilgileriyle kendi sitelerinde sorgulama yapabiliyor muyum?
www.incehesap.com
www.itopya.com
www.sinerji.gen.tr

Teşekkürler.

Hepsi güvenilir markalar ama üçü arasından sinerji en iyi çalıştığını düşündüğüm marka.
Bir de GameGaraj'a bakabilirsiniz. Hızlı ve destek konusunda rakipsiz bir firma.

Hepsi güvenilir fakat son zamanlarda İtopya hakkında kargoları çok geç gönderdikleriyle veya hiç göndermedikleriyle ilgili çok fazla şikayet var, aklında bulunsun.

İtopyada yaşanan gecikme, aşırı yoğunluk yüzünden. Orada çalışan arkadaşım var. Ancak kalite açısından 3 sitede oldukça sağlam ve güvenilir. Aklında sorular endişeler varsa, önceden telefonla arayıp, birebir konuşarak endişelerini dile getirip destek alabilirsin bence. Veya Media Markt ve Vatana giderek, gözünle görerek alabilirsin.

İtopya kadar kötü bir firma görmedim. Uygun fiyatlı diye CPU soğutucu aldım kargo süreci 3 gün görünüyordu dedim evime yakın sayılır gidip elden alayım. Firmaya gittim adam demezmi pandemiden dolayı ürünü elden veremiyoruz 😂. Şu an yüz yüze konuşabiliyoruz ürünün parası ödendi sadece bana ürünü uzatacaksınız ne pande misinden bahsediyorsunuz dedim ama sonra düşündüm boşa konuşuyorum kime ne anlatıyorsun. Adamlar oturmuş goy goy yapıyorlar.

İtopya kadar kötü bir firma görmedim. Uygun fiyatlı diye CPU soğutucu aldım kargo süreci 3 gün görünüyordu dedim evime yakın sayılır gidip elden alayım. Firmaya gittim adam demezmi pandemiden dolayı ürünü elden veremiyoruz 😂. Şu an yüz yüze konuşabiliyoruz ürünün parası ödendi sadece bana ürünü uzatacaksınız ne pande misinden bahsediyorsunuz dedim ama sonra düşündüm boşa konuşuyorum kime ne anlatıyorsun. Adamlar oturmuş goy goy yapıyorlar.
😂 😂 😂
Ben orda sadece şunu derdim''Ne''

Yeni konular

Geri
Yukarı