Sanal PC'de Mavi Ekran Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Alfener

Kilopat
Daha fazla  
RAM
T-Force CL19 3600Mhz 16gb
SSD veya HDD modeli
512 M2 SSD
Ekran kartı
MSI GTX 1660Tİ GAMİNGX
Anakart
Asus Prime z390-A
İşlemci
9600KF
Merhaba,

Sistem Özelliklerim;
i5 9600KF
16 GB RAM 3600MHz
ASUS Prime Z390-A
MSI GTX 1660 Ti

Bakabilen yok mu arkadaşlar kaynağa

Son düzenleme:
VMware Inc. driver vmx86.sys düzgün yüklenmiyor veya başka sorunu var. VMware de yanlış hatırlamıyorsam VM Tools var. Onu kaldırıp tekrar deneyin. Sorun devam ediyorsa kurduğunuz işletim sistemini kaldırın VMware'den daha sonra tekrar yükleyin.

Not: Hatayı kendi Windows'unuzda almadığını varsaydım. Mavi ekranı program içindeki sanal bilgisayarda aldığınızı düşündüm. Eğer kendi bilgisayarınızda alıyorsanız vmware yerine başka program kullanabilir veyahut programı revo uninstaller pro trial sürümle tamamen artıksız kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Ancak hatanızın sebebi VMware'in söylediğim driverı.

VMware Inc. Driver vmx86.sys düzgün yüklenmiyor veya başka sorunu var. VMware'de yanlış hatırlamıyorsam VM Tools var. Onu kaldırıp tekrar deneyin. Sorun devam ediyorsa kurduğunuz işletim sistemini kaldırın VMware'den daha sonra tekrar yükleyin.

Not: Hatayı kendi Windows'unuzda almadığını varsaydım. Mavi ekranı program içindeki sanal bilgisayarda aldığınızı düşündüm. Eğer kendi bilgisayarınızda alıyorsanız VMware yerine başka program kullanabilir veyahut programı Revo Uninstaller Pro trial sürümle tamamen artıksız kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Ancak hatanızın sebebi VMware'in söylediğim driverı.

Kendi PC'emde alıyorum hatayı sanal PC'yi birkaç kez bağlanıyor daha sonra mavi ekranlar vermeye başlıyor kendi PC'em

Yeni konular

Geri
Yukarı