Sanaldan sevgili olur mu?

Arkadaşlar sanaldan sevgili olur mu? Tanıdığım bir kız çok iyi kalpli, iyi biri. Beni çok düşünüyor. Ben de çok hoşlanıyorum ondan. Daha önce 2 kez sevdiğim kız vardı, onlardan vazgeçtim. Çünkü bir yere varamadım. Hep üzüldüm. Üzülmemem gerektiği için. Sizce olur mu sanaldan ilişki?
Bence Hayır Hüseyin abi çıkmasında

Türk kızları bana yüz vermediği ve tripkolik oldukları için Tayland'lı, Ukrayna'lı, Filipinlilerle sanal takılıyorum gerçeğin yerini tutmaz ama her defasında farklı kız heyecan veriyor.

Arkadaşlar sanaldan sevgili olur mu? Tanıdığım bir kız çok iyi kalpli, iyi biri. Beni çok düşünüyor. Ben de çok hoşlanıyorum ondan. Daha önce 2 kez sevdiğim kız vardı, onlardan vazgeçtim. Çünkü bir yere varamadım. Hep üzüldüm. Üzülmemem gerektiği için. Sizce olur mu sanaldan ilişki?

Sanaldan sevgili olur. Aşk her yerde aşk. Bunun adı sanal olması önemli değil. Karşındaki insan iyiyse birer şans verin. Sabah TikTok'taki hatun diyor. Ben TikTok'tan evlenmem. Bütün erkelerin hayali TikTok'tan biriyle evlenmekti.:D kendine pay çıkaran şımarık biriyse uzak dur.

İzmirli bi sevgilim olmuştu MMORPG den kızla 3 ay konuşmuştuk istanbula okumaya gelince her yerden engelleyip sen kimsin tanımıyorum demişti, tanımazsan tanıma püf 😎 Ayrılınca anti-depresan yazdırın kendinize çünkü hem teknoloji ile ilgili olayım hem manitam olsun biraz yıpratır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı