Sanallaştırma gerektirmeyen emulatör önerisi

VisothKakvei

Centipat
Merhaba, benim laptopum 14 yıllık ve virtualization özelliği yok. Clash of Clans oynamak istiyorum. Android yüklemek de istemiyorum çünkü işlemci eski olduğu için sıkıntılar çıkarıyor. Nasıl yapabilirim yardım eder misiniz?

Özellikler:
-İşlemci: İntel Core 2 Duo
-RAM: 3 GB
-Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT130M
Kararımı değiştirdim Android yükleyebilirim fakat işlemci SSE 4.1 desteklediği için ne yükleyeceğimi ve nasıl yapacağımı bilmiyorum ve Dual Boot yapmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Buradan düz Android indirip kurmanı tavsiye ederim. PrimeOS tarzı sistemler güzel, güzel ama şu an senin için performans önemli.

Artı -1 Eksi
Buradan düz Android indirip kurmanı tavsiye ederim. Primeos tarzı sistemler güzel, güzel ama şu an senin için performans önemli.

Sıkıntı şu ki işlemcim SSE 4.2 desteklemediği için PrimeOS, PhoenixOS ve RemixOS'de sıkıntı çıkarıyor. Bunu çözemedim yaklaşık 6 saattir araştırıyorum bulamadım. Az önce PrimeOS denedim hata verdi. 32 Bit kurun diyorlar ama olmuyor. Bilginiz varsa ne kurabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Bende 2003'ün işlemcisi var ve olmuyor.
Ama denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.
Şuan 6.0 sürümünü USB' ye yazdırıyorum deneyelim bakalım. Laptop eski diye 6.0 sürümünün 64 bit olan halini seçtim.
1618410416164.png

Olmadı. Yine hata aldım.
BlueStacks sanallaştırma gerektirmiyor.

Clash of Clans oynatır mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı