Çözüldü Sanallaştırma istemeyen sanal makine uygulaması var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KaanKalay2121

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Technopat üyeleri ben PC'me sanal makine kurmak istedim VirtualBox'u kurdum ama sanallaştırma istiyor, benim işlemcim de sanallaştırma desteklemiyor sizce hangi uygulamayı yüklemeliyim?

Çözüm
Merhaba Technopat üyeleri ben PC'me sanal makine kurmak istedim VirtualBox'u kurdum ama sanallaştırma istiyor, benim işlemcim de sanallaştırma desteklemiyor sizce hangi uygulamayı yüklemeliyim?
Sanallaştırma olmadan sanal makine programları çalışmaz. Çalışsada aşırı derecede kötü performas alırsınız.
Sanallaştırma olmadan sanal makine programları çalışmaz. Çalışsada aşırı derecede kötü performas alırsınız.

Çözüm
15 senelik q6600 bile sanallaştırma destekliyor. Şu an sanallaştırma desteklemeyen işlemciler 1 veya 2 çekirdekli olan 20 senelik işlemciler. Zaten desteklemeyen işlemci ile emulatöre hiç giremezsin bile. Hadi girdin çok fena kasma yapar.

15 senelik Q6600 bile anallaştırma destekliyor. Şu an sanallaştırma desteklemeyen işlemciler 1 veya 2 çekirdekli olan 20 senelik işlemciler. Zaten desteklemeyen işlemci ile emulatöre hiç giremezsin bile. Hadi girdin çok fena kasma yapar.

Emulatöre girmeyeceğim, sanal makine oluşturacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı