sanalmarketim.com'dan alınan SSD arızalı çıkabilir mi?

DaffyGraphic

Centipat
Daha fazla  
Selam.

Ben eski laptopuma SSD sipariş etmeyi düşünüyorum birazdan Allah'ın izniyle, acaba diyorum, bunun arızalı çıkma ihtimali var mıdır? Çünkü Azerbaycan'da yaşıyorum, iade etmek hayli zor olacak, iki yer ile geliyor bana, uzun süreç. Okuduğumda buradaki ürünler bazen arızalı çıkmış, ama iade etmişler. Sorun iade etmek değil de, arızalı çıkmasında. Sizce yüzde kaç ihtimalle arızalı çıkabilir?

Biraz tuhaf bir soru, elbette arada üretim hataları vardır ama kasıtlı olarak bozuk ürünü göndermezler. Bu her ürün için geçerli, düşük de olsa arızalı ürün satın alma olasılığınız mevcut.

Biraz tuhaf bir soru, elbette arada üretim hataları vardır ama kasıtlı olarak bozuk ürünü göndermezler. Bu her ürün için geçerli, düşük de olsa arızalı ürün satın alma olasılığınız mevcut.
Umarım arızalı çıkmaz, yani 500 TL az para değil bence. Kararsız kaldım açıkçası.

Sıkıntı çıkmaz bence.

Sizce 10-20TL daha koyup trendyol'dan almaya değer mi? Bence evet ama sorayım dedim.
Trendyola yöneldiğimde, 2 satıcı var birisi 10TL fark ile diğeri 20TL fark ile satıyor.
20TL fark ile satan 9.3 puanlı, 10TL fark ile satan 8.6 puanlı.

Hangisini tercih edeyim sizce?
10 20 TL fark önemli değil. Yüksek puanlı satıcıdan alın bence.

10 20 TL fark önemli değil. Yüksek puanlı satıcıdan alın bence.
Bencede, trendyoldan yüksek puanlı satıcıdan satın alacağım.
Aga sen al arızalı çıkarsa paranı geri alman senin hakkın yani bunu geri çevirmemek zorundalar.
Sizin fikriniz de önemli hocalarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı