Sanayide çalıșarak bilgisayar toplanır mı?

18'den büyük müsünüz? Büyükseniz herhangi bir asgari ücretli işe girebilirsiniz. Değilseniz aylık 5 bin gibi bir ücret verirler tahminim.

Bu yaz sanayiye gideceğim 3070'li bir sistem dizmek istiyorum. Babam da yarısını karșılayacak, daha önce giden varsa para kazanır mıyım, günlük ne kadar verirler?
Yaptığınız işe göre değişir, yarısını babam verir diyorsanız eğer 2 ay çalışıp 10bin hiç harcamadan cebe atarsınız. Babanızda bir 10bin koysa 20bine temiz sistem dizersin.

Bu yaz sanayiye gideceğim 3070'li bir sistem dizmek istiyorum. Babam da yarısını karșılayacak, daha önce giden varsa para kazanır mıyım, günlük ne kadar verirler?

Kankam ben 3-4 ayda kendime elektrikli scooter almıştım. Alınır yani. Yanlış anlama ama maalesef iş bilmediğin için haftalık 300-400 liralara çalıştırırlar. Aylık 5K verirler diyenlere pek bakma kendim yaşamış biri olarak işi bilmeyene pek para yok açıkçası.

Yaş kaç ve yetenek var mıdır? Öylesine gideceksen kendine yazık edersin. Bir makinacı olarak ve sanayide çalışmış biri olarak söylüyorum, eğer yaşınız küçükse ve şimdiden sanayide başlarsanız çıraklığa ileride güzel paralar kazanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı