Sancaktepe/Sarıgazi Emek Mah. GigaFiber gelecek mi?

Makaleler
5
Yer
Sancaktepe/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı
Öncelikle merhaba;

Sancaktepe/Sarıgazi Emek Mah. üzerinde ikametgah ediyorum.

Saha dolabımızda şu an TT hizmetinde fiber sonlandırma mevcut. Sonrası VDSL ve ADSL dağıtım. Ancak kabin eski tip kabin. Fiber kabini değil haliyle.

Sarıgazi/Sancaktepe bölgesinde GigaFiber geçtiğini öğrenmiştim geçtiğimiz yıl. Ancak hangi konumlara dağıtımı var bilmiyorum. Bu bilginin doğruluğundan da şüphem var açıkçası.

Yayın açan biriydim Facebook üzerinde. Sonra bıraktım orayı sayfamı silerek.
Twitch üzerinden yayın açmaya çalışıyorum ve şu anda teknik sorunlar yaşadığımdan açamıyorum. Mevcut abonesi olduğum firma ile çözüm arayışındayız.

GigaFiber şu an ülkemizde sunduğu yapı ve gelişme sayesinde milyonların hayali oldu. İnsanlar elde etmek için sabır taşına döndüler. Bende bu insanlardan biriyim.

GigaFiber hizmeti bulunduğum nokta için ne zaman gelir? Çalışmalara dahil edilen bir nokta mı?
Değilse bile ve gelmesi mümkün değilse rica ediyorum dahil edilsin.
Sancaktepe ciddi gelişen bir bölge. İnsanlar İnternet sıkıntısı yüzünden çile çekiyor.
Sancaktepe üzerinde ikametgah eden biri olarak desteklerinizi bekliyoruz.
@500498 - @TurkNet Destek Ayşegül

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba;

Sancaktepe/Sarıgazi Emek Mah. üzerinde ikametgah ediyorum.

Saha dolabımızda şu an TT hizmetinde fiber sonlandırma mevcut. Sonrası VDSL ve ADSL dağıtım. Ancak kabin eski tip kabin. Fiber kabini değil haliyle.

Sarıgazi/Sancaktepe bölgesinde GigaFiber geçtiğini öğrenmiştim geçtiğimiz yıl. Ancak hangi konumlara dağıtımı var bilmiyorum. Bu bilginin doğruluğundan da şüphem var açıkçası.

Yayın açan biriydim Facebook üzerinde. Sonra bıraktım orayı sayfamı silerek.
Twitch üzerinden yayın açmaya çalışıyorum ve şu anda teknik sorunlar yaşadığımdan açamıyorum. Mevcut abonesi olduğum firma ile çözüm arayışındayız.

GigaFiber şu an ülkemizde sunduğu yapı ve gelişme sayesinde milyonların hayali oldu. İnsanlar elde etmek için sabır taşına döndüler. Bende bu insanlardan biriyim.

GigaFiber hizmeti bulunduğum nokta için ne zaman gelir? Çalışmalara dahil edilen bir nokta mı?
Değilse bile ve gelmesi mümkün değilse rica ediyorum dahil edilsin.
Sancaktepe ciddi gelişen bir bölge. İnsanlar İnternet sıkıntısı yüzünden çile çekiyor.
Sancaktepe üzerinde ikametgah eden biri olarak desteklerinizi bekliyoruz.
@500498 - @TurkNet Destek Ayşegül
Merhabalar, bu bölgeyi listede göremedim. Talep olarak sisteme ekledim.

Merhabalar, bu bölgeyi listede göremedim. Talep olarak sisteme ekledim.

Merhaba acaba Kocaeli gölcük şirinköy mahallesi listede bulunuyor mu bulunmuyorsa talep listesine eklenebilir i acaba.

Merhabalar Sancaktepe Sarıgazi mahallesi ikamet ediyorum burda fiber altyapı bulunmuyor yardımcı olurmusunuz.
Merhaba, adresinizi sitemiz üzerinden talep olarak iletmenizi rica ederim.
Talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.

Geri
Yukarı