Sandıkları terk etmeyin!

Yine seçimde hile kullanıyorlar bıkmıyorlar uslanmıyorlar lütfen sandık başı arkadaşlara sesleniyorum bu tip durumlara var gücünüzle karşı çıkın bakınız bu haber örnek gercekten akpliler çalmaktan bıkmıyorlar!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine seçimde hile kullanıyorlar bıkmıyorlar uslanmıyorlar lütfen sandık başı arkadaşlara sesleniyorum bu tip durumlara var gücünüzle karşı çıkın bakınız bu haber örnek gercekten akpliler çalmaktan bıkmıyorlar!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ak Parti zaten büyük coğunluk"la köylerde hile yapmıştır.
Hocam siz burada bir tarafınızı yırtıyorsunuz oylar çalınıyor diye ama CHP milletvekilleri çıkıp oylar çalınmadı öyle bir şey yok diyor.
Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

@AlayınaGider nedir bu rezillik böyle gerçek mi bu olay?

Güneydoğu'ya sahip çıkalım ne olursunuz. Deprem bölgesini sahipsiz bırakmayın!
Hocam Twitter'da bu olay TT oldu #alişeker etiketiyle ve daha bitmedi birkaç hile içerikli Twitter'da videolar izledim bıkmadılar usanmadılar çalmaktan şimdi de gözü oylara dikti AKP hırsızlar!

Hocam siz burada bir tarafınızı yırtıyorsunuz oylar çalınıyor diye ama CHP milletvekilleri çıkıp oylar çalınmadı öyle bir şey yok diyor.
Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hocam emin misiniz bugün hile hurda yaparak bir de hem suçlular hem güçlüler Ali şeker CHP milletvekilini dövdüler, Twitter'da bunun gibi birçok hile hurda videolar var AKP gene hırsızlığına devam ediyor!

Son düzenleme:
Hocam emin misiniz bugün Ali şeker hile hurda yaparak bir de hem suçlular hem güçlü dövdüler adamı Twitter'da bunun gibi birçok hile hurda videolar var AKP gene hırsızlığına devam ediyor!
CHP Milletvekili Tuncay ÖZKAN diyor ki sayın genel başkanımızın dediği gibi 1 tek oyun bile çalınmasına izin vermedik. Bunlar dışarıdan kaos olsun diye yapılan manipülasyonlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı