Sandıkları terk etmeyin!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CHP milletvekili tuncay özkan diyor ki sayın genel başkanımızın dediği gibi 1 tek oyun bile çalınmasına izin vermedik. Bunlar dışarıdan kaos olsun diye yapılan manipülasyonlar.
Hocam AKP hırsız bir partidir gözümde, hırsız için bir atasözü vardır "hırsıza kilit dayanır mı?" işte olay tam da bu Twitter bir göz atın hocam ne hile hurdalar dönüyor AKP doymuyor çalmalara siz ne yaparsanız yapın gene hırsız hırsızlığını yapacaktır.

Hocam AKP hırsız bir partidir gözümde, hırsız için bir atasözü vardır "hırsıza kilit dayanır mı?" işte olay tam da bu Twitter bir göz atın hocam ne hile hurdalar dönüyor AKP doymuyor çalmalara siz ne yaparsanız yapın gene hırsız hırsızlığını yapacaktır.
Hocam size diyorum ki siz bir seçmen olarak burada oylar çalındı diyorken parti yetkilileriniz 1 tane bile oy çaldırmadık diyor.

Ben artık partililere güvenmiyorum. Gönüllü vatandaşlarımıza ve memurlarımıza kaldık. Ve tabii ki ıslak imzalı kağıtların sisteme giriş sürecinde usulsüzlük yapılırsa 15 bin tane chp avukatı demokrasi adına mücadele etmek zorunda. Umarım chp önceki turdan bir nebze olsa ders alabilir.

Bu konuları okudukça tetikleniyorum. Ne hayallerimiz vardı, vay be.

Yeni konular

Geri
Yukarı