SanDisk 480 GB SSD Plus alınır mı?

Bütçe
400

Hudelfa55

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarımda SATA 2 anakart kullanıyorum ve buna ilave olarak 12 yıllık WD 640GB HDD var. Dolayısıyla çok uzun süredir bir SSD alma planı yapıyorum. Samsung 860 Evo 500GB alıp sorunu direk kökten çözmeyi ve hiç üzülmemeyi düşünüyordum. Fakat 6 ay taksitle faizsiz bir fiyata 480GB'lık bir SSD'yi 380 TL'ye Amazon Prime Days kampanyalarında görüyorum ve bu SSD'den Ali Güngör hocamız kendi kasasında tam 2 adet kullanıyor. Sizlerin görüşü nedir alınır mı? Benim gibi bir durumdaysanız alınır mı? Link;

SanDisk SSD Plus'ın 120 ve 240 GB'lik modellerinin kronik sorunlu olduğunu biliyorum. 480 GB modellerini alabilirsiniz, tabii direkt benim dememe göre hareket etmeyin. Benden daha bilgililer cevaplayacaktır.

SanDisk SSD Plus'ın 120 ve 240 GB'lik modellerinin kronik sorunlu olduğunu biliyorum. 480 GB modellerini alabilirsiniz, tabii direkt benim dememe göre hareket etmeyin. Benden daha bilgililer cevaplayacaktır.
"Sorunlu olduğu bilinen SSD'ler" adlı forum ve "Ali Güngör'e pc topluyoruz" adlı Technopat videosuna bağlı kalarak aslında böyle bir soruyu sormaya cesaret ettim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
9:11

"Sorunlu olduğu bilinen SSD'ler" adlı forum ve "Ali Güngör'e pc topluyoruz" adlı Technopat videosuna bağlı kalarak aslında böyle bir soruyu sormaya cesaret ettim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
9:11
Dediğim gibi, ben 480 GB modellerinde bir sıkıntı yok diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı