Sandisk Cruzer Blade 8 GB Flash Görmeme Sorunu

Phantomy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Sandisk Cruzer Blade 8 GB bilgisayar görmüyor her portta denedim. USB aygıtı tanınmadı uyarısı alıyorum. Aygıt Yöneticisinden rastgele bir USB portunu kaldır diyerek kaldırıyorum takıyorum bir driver yüklüyor, okumuyor takıp çıkarttığımda ise okuyor. Tekrar takıp çıkarınca ise okumamaya başlıyor. Ben bu USB'nin içine Windows 10 iso dosyasını kurdum. Yani PC açılırken bu işlemi yapamayacağım. Acaba bunun çözümünü bilen veya daha önce yaşamış arkadaşlar var mıdır ?

Disk yöneticisinde görüyorsa biçimlendir.

Teşekkürler. 1 kez manuel biçimlendirdim fat32 formatında 1 kez de isoyu yazarken kendisi formatladı ama bu sefer ntfs formatında biçimlendirdi ve dosyayı yazdı. Fakat hala geçmedi :(
Sandisk hep sorun çıkarıyor, başka bi marka bellek kullan.

Cidden sorunlu gibi aslında sandisk markası bilindik duyunca yadırganmayacak bir marka gibi. Fakat farklı kişilerde de gördüm böyle sorunlar sandiskte

8 GB için kendini yormana gerek yok sorunun çözülmediyse al bir Kingston 16 - 32 GB keyfine bak.

Teşekkürler. En mantıklısı
Sandisk flash almayın artık ne zamandan beri sorunlu diyoruz görmüyor musunuz?

Aslında biraz eski bir usb idi. Foruma katılmadan yıllar önce almıştım :D Bir köşede duruyordu işime yarar demiştim. Bir daha Sandisk'e bulaşmam zaten.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı