SanDisk SSD '' İstek yürütülemiyor'' hatası

berke 132435

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba SanDisk 240 GB SSD'im var G/Ç istek yürütülemedi hatası alıyorum. Windows dosyaları bozuldu bende diğer SSD'me geçici Windows kurdum. Disk kutusu ile bağladığımda biçimlendirme vs hiçbir şey yapamıyorum. Durduk yere ne oldu çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba SanDisk 240 GB SSD'im var G/Ç istek yürütülemedi hatası alıyorum. Windows dosyaları bozuldu bende diğer SSD'me geçici Windows kurdum. Disk kutusu ile bağladığımda biçimlendirme vs hiçbir şey yapamıyorum. Durduk yere ne oldu çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Best Free Partition Manager for Windows | MiniTool Partition Wizard Free Free yükleyip biçimlendirmeyi ve disk sağlığını kontrol ediniz. Çözüm olursa bilgi veriniz.

Telefona typce dönüştürücü ile bağladım sorunsuz gördü Windows dosyalarına kadar telefondan biçimlendrime vs yama şansım var mı?

Hocam bir USB'ye Linux Mint veya başka Ubuntu vs bir Live USB oluştur bununla sistemi Live olarak başlat sonra bu SSD'yi takıp biçimlendirme yap. Durumu bildir ona göre başka yöntem deneyelim.

Windows 10 format ekranında denedim biçimlendrimeyi engel oldu çekince format ekranı geldi.

Telefona typce dönüştürücü ile bağladım sorunsuz gördü Windows dosyalarına kadar telefondan biçimlendrime vs yama şansım var mı?

Windows 10 format ekranında denedim biçimlendrimeyi engel oldu çekince format ekranı geldi.
Sil sonra biçimlendir yaptınız değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı