SanDisk SSD nasıl?

O fiyata 1650'li sistem bulabilirsiniz.
Bu sistemi, böyle özelleştirerek alırsanız çok daha iyi bir sisteminiz olur. Sakın Teknobiyotik'ten alışveriş yapmayın.

Eki Görüntüle 813922

Bitçeyi 100TL aştım ama çok güzel oldu sistem. Sizin için uygun mudur?

O fiyata 1650'li sistem bulabilirsiniz.
Bu sistemi, böyle özelleştirerek alırsanız çok daha iyi bir sisteminiz olur. Sakın Teknobiyotik'ten alışveriş yapmayın.

Eki Görüntüle 813922

Bitçeyi 100TL aştım ama çok güzel oldu sistem. Sizin için uygun mudur?

Güzel çok sıkıntı olmaz çok ama stok yok anakart ve ekran kartında onları değiştirmeli miyim ya da ne yapmalıyım.

Hocam hazır almak zorunda mısınız? Toplayabilme imkanınız var mı?
4117 TL yapar gözünüz de arkanızda kalmaz. SSD'si iyi. PSU'da çok aşırı fark yok ama FSP daha iyi. Ekran kartı 1650. 170 TL fark ile bu kadar değişiklik oldu.

Son düzenleme:
Hocam hazır almak zorunda mısınız? Toplayabilme imkanınız var mı?
4117 TL yapar gözünüz de arkanızda kalmaz. SSD'si iyi. PSU'da çok aşırı fark yok ama FSP daha iyi. Ekran kartı 1650. 170 TL fark ile bu kadar değişiklik oldu.

O kasa yerine N5 MF veya Aquarius almak daha iyi olmazmı?

Teknobiyotik önermiyoruz, eskiden güzel bir siteydi fakat bozdular diyebiliriz.​
Teknobiyotik Firmasının Rezilliği - Özellikle bu konu benim dikkatimi çok çekmişti.​

Teknobiyotik önermiyoruz, eskiden güzel bir siteydi fakat bozdular diyebiliriz.​
Teknobiyotik Firmasının Rezilliği - özellikle bu konu benim dikkatimi çok çekmişti.​

Evet hem fiyat olarak hem de ürün olarak dolandırıyor insanları. O atılan kasa 1 ay önce 300'dü 400 yapmışlar.

Tıkır tıkır çalışan, bir problemini yaşamadığım SSD için yazdığım yoruma tam olarak neden kızgın ifade attığınızı öğrenebilir miyim? Aldığım günde beri sistemim kurulu ve bir kere bile SSD ile ilgili sıcaklık ya da yavaşlama problemi görmedim. Millet kötü deneyim yaşamış diye ben de mi doğrudan elimdeki ürünü kötüleyeceğim?

O kasa yerine N5 MF veya Aquarius almak daha iyi olmazmı?
Hazır sistemlerdeki bileşenleri beğenmiyorum hocam. PSU kötü diyeceğim yok şöyle falan diyeceksiniz.. Toplama sistem her zaman daha iyi oluyor. Bir kere toplama sistem aldığınız zaman beğenmediğiniz bir bileşeni iade edebilirsiniz. O bile toplama almak için yeterli. Ayrıca GameGaraj kasıtlı mı yapıyor bilemiyorum ancak SSD'leri çok kötü. Bir tek Kingston koyuyorlar o da zaten 2 kat fiyat oluyor.

Hazır sistemlerdeki bileşenleri beğenmiyorum hocam. PSU kötü diyeceğim yok şöyle falan diyeceksiniz. Toplama sistem her zaman daha iyi oluyor. Bir kere toplama sistem aldığınız zaman beğenmediğiniz bir bileşeni iade edebilirsiniz. O bile toplama almak için yeterli. Ayrıca GameGaraj kasıtlı mı yapıyor bilemiyorum ancak SSD'leri çok kötü. Bir tek Kingston koyuyorlar o da zaten 2 kat fiyat oluyor.

Yok hocam yanlış anladınız ben kasa olan Aquarius'u dedim yani bunu. Ayrıca bende size katılıyorum. Toplama her türlü daha iyi, tabii bazen hazır sistemlerde 400-500TL'ye varan indirimler oluyor. O durumlar dışında toplama daha iyi. O PSU'yu da biliyorum. Yani Power Boost kadar kötü değil ama bir FSP, Zalman, Corsair kadar da iyi değil. Giriş seviye kısaca.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı