Sandisk SSD Plus 240 GB Nasıldır?

Kullanıcı yorumları iyiye işaret. Ancak forumda pek önerilmiyor nedense. İnceleme fırsatı olanlar yazarsa daha açıklayıcı olur. Alternatif olarak bunu öneririm.

İki senedir ben kullanıyorum.Sadece windows açılışta fark yaratıyor. Ev kullanıcıları için olsa da olur olmasa da olur düşüncesindeyim. HDD ye göre kısa ömürlü diyebilirim.

SSD nin her türlüsü iyidir alabiliyorsan her zaman samsung derim en iyisi piyasada samsung ve diğerleri diye ayrılıyor.

WD blue 500 gb m2 sata ssd
WD green 120gb ssd ve sandisk 120gb ssd sini kullandım her türlü HDD tabiki iyi Ev kullanıcısı vs olsanda oyunlarda inanılmaz farklar yaratmaz yüklemeleri çabuk yapar o kadar.

Bir kaç video ile destekleyebilirz fark etmiyor diyen arkadaş tekrar düşün derim:) @Cofulancof
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baya eski bir video ama onda bile ciddi farklar var. Detaylı bulamadım başka denk gelmedi sanırsam :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı