Sandisk SSD Plus alınmalı mı?

Öncelikle şunu merak ediyorum 1TB tercih etme nedenin eğer oyunlar ise ve 500 GB'ı gerçekten geçeceğini düşünebiliyorsan senin kararın fakat bana sorarsan artık bir klasik haline gelen 1TB Barracuda alıp kalan bütçen ile bahsi geçen SSD'lerden 4 kat daha hızlı olan M2 SSD alabilirsin. Böylelikle toplam depolaman da 1.5TB olmuş olur.
Attığım MP510 960 GB, SX6000'den de, SX8200'den de, SX8200 Pro'dan da daha kaliteli bir model. MP510'u öneririm M.2 olarak.

Ama Sandisk mi Adata mı derlerse çoğu kişi Adata diyecektir.
Hala marka karşılaştırıyorsun.
SU650 kronik sorunlu bir SSD. İsterse Crucial, isterse Kingston, isterse Gigabyte olsun markası, kronik sorunluysa niye alayım? Kronik sorunun ne demek olduğunun farkındasındır herhalde?

Ayrıca neye göre doğrudan markayı karşılaştırıyorsun anlamış değilim.

Hala marka karşılaştırıyorsun.
SU650 kronik sorunlu bir SSD. İsterse Crucial, isterse Kingston, isterse Gigabyte olsun markası, kronik sorunluysa niye alayım? Kronik sorunun ne demek olduğunun farkındasındır herhalde?

Ayrıca neye göre doğrudan markayı karşılaştırıyorsun anlamış değilim.
Kardeşim niye bu kadar takıntı yaptınız ya? Daha kaliteli markalar var dedim önüme gelen bir Adata SSD'yi koydum. Nereden bileyim kronik sorunlu olduğunu? Rüyamda mı göreceğim?

@Tombuldore Zaten 900 TL'ye Samsung 860 EVO'yu önerdiğimi görebilirsin. M.2 istiyorsan diye önerdim onu. SX6000 tavsiye ettiğim bir SSD değil. TBW ömrü olarak düşük kalıyor.
@Ellie Williams Takıntı yapmadık, sinirlenmedik de. Yanlış anlama ve biraz sakin ol önce. Yaptığın hata bilmediğin bir ürünü önermek. Biz de düzeltiyoruz.

@Tombuldore Zaten 900 TL'ye Samsung 860 EVO'yu önerdiğimi görebilirsin. M.2 istiyorsan diye önerdim onu. SX6000 tavsiye ettiğim bir SSD değil. TBW ömrü olarak düşük kalıyor.
@Ellie Williams Takıntı yapmadık, sinirlenmedik de. Yanlış anlama ve biraz sakin ol önce. Yaptığın hata bilmediğin bir ürünü önermek. Biz de düzeltiyoruz.
Fark ettiyseniz hatamı fark edeli ve düzelteli çok oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı