SanDisk SSD Plus mı? Yoksa iade mi?

Marshie

Decapat
Yaklaşık üç dört gün önce açtığım konuda Adata su 630 480 GB SSD kronik sorunu olduğu için firmaya vermiştim ve oradan bugün cevap geldi SSD arızalı diye ve bana SanDisk Plus SSD ile değiştirebileceğimizi söylediler ben de onun da kronik sorunu olduğunu bildiğim için bunu kabul etmedim veya Samsung EVO 860 veya 870 ile değişim ya da iade ücretini istediğimi söyledim. Mesai bitişine yakın aradıkları için şu an cevap da alamıyorum onlardan. Ben de size danışmak istedim, hangi seçimi yapmam doğru olur diye. Eğer iade ücretini alırsam aklımda Samsung EVO 860 veya 870 gibi bir SSD alma planım var.

Son düzenleme:
Yaklaşık üç dört gün önce açtığım konuda Adata su 630 480 GB SSD kronik sorunu olduğu için firmaya vermiştim ve oradan bugün cevap geldi SSD arızalı diye ve bana SanDisk Plus SSD ile değiştirebileceğimizi söylediler ben de onun da kronik sorunu olduğunu bildiğim için bunu kabul etmedim veya Samsung EVO 860 veya 870 ile değişim ya da iade ücretini istediğimi söyledim. Mesai bitişine yakın aradıkları için şu an cevap da alamıyorum onlardan. Ben de size danışmak istedim, hangi seçimi yapmam doğru olur diye. Eğer iade ücretini alırsam aklımda Samsung EVO 860 veya 870 gibi bir SSD alma planım var.

Sormanız hata. İki SSD'de kronik sorunlu ve üstüne kalitesiz. Ücretini alıp biraz ekleyerek 870 Evo alabilirsiniz. 500GB modelini kullanıyorum iyi yani zaten kaliteli bir ürün.

Anladım, teşekkür ederim. Samsung Evo 870 500GB almayı düşünüyorum. Bir şey daha soracağım dolar kuru şu an arttığı için ben 2019'da aldığım Adata su 630'un iade parası güncel olan fiyatıyla mı iade ediliyor? Şu an baktığımda ellerinde o ssdden stokta yok gözüküyor, iade ücreti aldığım zamanki fiyatı ile aynı mı olur?

Son düzenleme:
Anladım, teşekkür ederim. Samsung Evo 870 500 GB almayı düşünüyorum. Bir şey daha soracağım dolar kuru şu an arttığı için ben 2019'da aldığım Adata SU630'un iade parası güncel olan fiyatıyla mı iade ediliyor? Şu an baktığımda ellerinde o SSD'den stokta yok gözüküyor, iade ücreti aldığım zamanki fiyatı ile aynı mı olur?
Aldığınız fiyattan iade yapılır. SSD Plus neyse SU630 o, pek farklı bir deneyim yaşatmayacaktır o SSD de. Dediğiniz gibi 870 EVO almak en mantıklısı olur.

Aldığınız fiyattan iade yapılır. SSD Plus neyse SU630 o, pek farklı bir deneyim yaşatmayacaktır o SSD de. Dediğiniz gibi 870 EVO almak en mantıklısı olur.
Aldığım fiyattan iade yapılması kötü oldu benim için. Ama bir onların cevabını da bekleyeyim. 500 GBlık 870 EVO düşünüyordum ama o da çok pahalı 600 TL. 250 gblık almam yeterli olur mu? Fotoğraf depoluyorum ve L4D2, CS GO, GTA V gibi oyunlar yüklerim genellikle.

250 GB'lık almam yeterli olur mu?
GTA V biraz işi zora sokabilir, kesin yorum yapamayacağım ama muhtemelen yeterli olur.
860 EVO alternatifi şöyle bir SSD almayı da düşünebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı