Sandisk SSD Plus vs Ultra II

hanifibolukbasi

Hectopat
Sandisk SSD plus 240 GB ile Sandisk Ultra II 240 GB bu iki ürün arasında kaldım. Fiyat farkı pek önemli değil az bir fark var. Hangisini önerirsiniz? Başka bir ürün önermek isterseniz açığım.

Aklıma takılan başka nokta ise userbenchmark sitesinde karşılaştırma yaptım. SSD plus gerek sıralı gerek rastgele yazma ve hızları olsun daha önde ama 4K Random Mixed IO Speed 'i bir hayli düşük. Orta seviye oyun oynuyorum ve çeşitli mühendislik programları kullanıyorum. Yukarıda belirttiğim özellik kafamı karıştırdı. Değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim.

Karşılaştırma linki: UserBenchmark: SanDisk SSD Plus vs Ultra II

Benim önereceğim 750 EVO yada 850 EVO alabilirsin yada Kingston'nın HyperX Savage modeli. Bunların IOPS değerleri daha yüksek, daha performanslılar.

Benim önereceğim 750 EVO yada 850 EVO alabilirsin yada Kingston'nın HyperX Savage modeli. Bunların IOPS değerleri daha yüksek, daha performanslılar.

Sandiskten vazgeçtim değerleri düşük dediğiniz gibi. 850 evo alacağım sanırım. 50-70 tl farkediyor diğer modellerle ama 5 yıl garanti, yüksek değerler ve Samsung kalitesi bu fiyat farkına değecektir diye düşünüyorum. Yorumunuz için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı