Sandisk Ultra USB Bellek Bilgisayar Tarafından Tanınmıyor

cemcem2818

Hectopat
Daha fazla  
Sandisk USB bellek(SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Sürücü) bilgisayarlar tarafından algılanmıyor. Normalde çalışan USB belleğim Win32 Disk Imager tarafından formatlandıktan sonra kullandım. Ardından USB belleğimi geri çevirmek için diskpart ile formatladım akabinde USB diskin kurulumunu NTFS olarak yaptım. Kurulum yaptıktan USB belleğim çalışıyordu. Fakat şu an üç farklı bilgisayarda denedim üçünde de USB bellek gözükmüyor(bilgisayarlara taktığımda Windows'un yeni bir aygıt takıldığı andaki sesi geliyor). Device Manager kısmında da USB gözükmüyor. Windows'da verilen hata şu şekilde:

"Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)
A request for the USB device descriptor failed."

Ve şu an fark ettiğim bir şey daha, USB belleği bilgisayara taktığımda Bluetooth & Other Devices kısmında ilk olarak ultra diye USB belleği gösteriyor sonrasında geçen 10-15 saniyenin ardından Unknown USB Device hatası alıyorum ve tabii ki ultra'nın adı da Unknown USB Device olarak değişiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı