Sangal CS:GO takımı nasıl?

zarkatake

Picopat
Katılım
25 Şubat 2021
Mesajlar
664
Çözümler
3
Sangal CS:GO takımı hakkında düşünceleriniz neler, sizce daha iyi bir hâle gelebilecekler mi?

Takımın en iyi oyuncusu bana göre paz, çok sevdiğimden falan değil frag katkısı imor kadar olmasa bile adamın oynadığı oyunun kalitesi ve kapasitesi belli. İmorr'un da abartıldığı kadar iyi oynamadığını düşünüyorum Türkiye'nin en iyi entry oyuncusu ama aldığı kadar sattığı var, maç sonu taba basan kanser kitle bırak bu takımı diye laf yapıyor.
Majer ve ngin şu an disiplinli olmalarına rağmen oyuna çok bir baskı kuramıyorlar zaten benim de böyle bir beklentim yok biri IGL diğeri Support, ikisinin ortak sorunu artık yaşlanmaları ve aimlerinin çürümeye doğru gitmesi. Sensey zaten 18 yaşında potansiyelli bir oyuncu. Ngin hariç hepsi overpeek ustası.

Takım oyununda ise taktik eksiklik belli oluyor, jerin artık eski taktiklerden kurtulması lazım, oyunumuz çok rahat okunuyor. Yavaş oynayınca rahat round alabiliyoruz çoğunlukla ama neden tercih etmiyoruz bilmiyorum. Yüksek seviye takımlar ile düşük seviye takımlara oynadığımız oyun çok farklı, Gambit'i yenip FACEIT 10 lvl karmasına kaybedebilir bu takım.
Daha yazabileceğim çok şey var ama onları size bırakıyorum. 🙂
 
Son düzenleyen: Moderatör:

emirgm

Centipat
Katılım
8 Mayıs 2020
Mesajlar
51
Eternal Fire yenilgisinden sonra biraz toplamaya başladılar gibi. Dediğin gibi takımlarımız CIS bölgesi takımları gibi kontrollü ve yavaş oynaması lazım artık. Gereksiz rushlar ve peekler direkt takımı 1 kişi eksik bırakıyor ve round alması iyice zorlaşıyor. Çeşitli setlerin denenmesi ve çalışılması lazım. Bana göre nasıl Astralis başarılı olduktan sonra diğer tüm Danimarka takımları tehlikeli olduysa(hele ki Heroic ve CPH Flames) aynı şekilde 7-8 ay sonra EF tam toplanırsa başarı kazanmaya başlarsa aynı şekilde Sangal'da ciddiye alıp seviye yükselecektir diye düşünüyorum.
 

Yeni konular

Yukarı